Poland

Podatek cukrowy: Coca Cola droższa o 1.80 PLN. Z 5 złotych na 6.80. W tym ZERO!

 •  

  pokaż komentarz

  Rząd: Danina cukrowa ma pomóc w walce z otyłością

  Jeb, dowalmy również podatek cukrowy na napoje Zero/Light bez cukru. Przecież walczymy z otyłością xDDD

  Tak tylko nadmienię, że w pierszym projekcie ustawy napoje bez cukru objęte były wyższym podatkiem od napojów słodzonych cukrem. Rządzą nami debile.

  źródło: a.allegroimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   przynajmniej nas aspartamem nie trują, a za to dodają dobry, zdrowy polski cukier

   @haxx: dawajcie lenny face do tych komentarzy bo potem nie wiem czy ironia czy pisowski troll ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mrbarry Ciężko się dziwić. To po prostu bliskie substyfuty i ludzie by uciekli w substytut. A rząd nie zyskały wiele na podatku, bo o to tu przecież chodzi. Podstawy ekonomii..... ...

  •  

   pokaż komentarz

   Rządzą nami debile.

   @mrbarry: Klasyczne niedocenienie przeciwnika. Rządzą ludzie wybitnie inteligentni. Oni tylko debilne ustawy PRZEPYCHAJĄ, żeby debile ich wybierający żyli na takim poziomie na jaki zasługują. I opozycja za karę przy okazji.

  •  

   pokaż komentarz

   jako osoba uzależniona od Coli (Zero) stwierdzam, że mogliby cenę na 20 zł podnieść, może wtedy bym w końcu zerwał z nałogiem.

   @urzad_kontroli_skarbowej: jako uzależniony od powietrza domagam się żeby wprowadzono podatek od oddychania, płaćcie wszyscy za to, że ja mam problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   na fajki mało komu ten argument pomogl, bo uzależnienie ma w dupie cenę czegoś. Póki samemu się innych kroków nie zrobi to po prostu będzie jadł tańsza kiełbasę albo i nie, aby tylko swoje prawdziwe pragnienie zaspokoić

   @q0084: w krajach, gdzie paczka fajek dochodzi do 100 zł, procent palących jest dość niski.

  •  

   pokaż komentarz

   @mrbarry: jesteś naiwny myśląc, że chodzi o zdrowie. Chodzi o następny podatek bo kiesa pusta. Dla budżetu to żadna różnica czy opodatkowany napój ma cukier czy nie. Liczy się kasa, bo premie swoim trzeba wypłacić.

  •  

   pokaż komentarz

   jako uzależniony od powietrza domagam się żeby wprowadzono podatek od oddychania, płaćcie wszyscy za to, że ja mam problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @wesolyprzegryw: Ja się niczego nie domagam, tylko wyrażam swoją opinię. Natomiast podatek od powietrza już jest i nazywa się: opłata klimatyczna

  •  

   pokaż komentarz

   Jeb, dowalmy również podatek cukrowy na napoje Zero/Light bez cukru. Przecież walczymy z otyłością xDDD

   Tak tylko nadmienię, że w pierszym projekcie ustawy napoje bez cukru objęte były wyższym podatkiem od napojów słodzonych cukrem. Rządzą nami debile.

   @mrbarry: Przeciez ludzie zaczna pic napoje ZERO i nie zaplaca. Nie mozna przeciez do tego dopuscic. Debilami sa Ci ktorzy lykaja propagande urzednikow ze chodzi o zdrowie a nie o latanie dziury budzetowej. Urzednicy wiedza co robia.

  •  

   pokaż komentarz

   @AK_GOD: I to znaczy ze Polska w większości składa się z debili. Zacząłem się przyzwyczajać do tej myśli ze największym wrogiem Polski jest przeciętny polski obywatel.Nas nie trzeba podbijać, wystarczy poczekać i wejść na gotowe.

  •  

   pokaż komentarz

   skoro pytasz - to tak, węgiel dla odbiorców indywidualnych powinien być 2x droższy.

   @urzad_kontroli_skarbowej: Czyżby chodziło Ci o to, żeby ludzie bez dostępu do gazu i miejskich cieplików ogrzewali domy śmieciami? Jak będziesz miał więcej błyskotliwych pomysłów to pisz śmiało. Marnujesz się chłopie na wykopie, powinieneś w polityce robić.

   źródło: lh3.googleusercontent.com

  •  

   pokaż komentarz

   @urzad_kontroli_skarbowej: nie wiem gdzie masz fajki po 100zł? Na świecie wyróżnia się tylko UK,Norwegia i Australia w wysokiej cenie z kontynentu Francja magiczne 10 euro za paczkę. Reszta ma mniej więcej godzina maks dwie godziny pracy za najniższa krajową w danym kraju, aby kupić paczkę fajek. Balans ceny więc jest dość podobny wszędzie. Niemiecki 6,7 E to jak nasze 4E. Po prostu godzina pracy.
   https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_price_rankings?itemId=17&displayCurrency=EUR

   Palenie wyszło trochę z mody, do tego ma nowe alternatywy których kiedyś nie było. Bycie w grupce kilku palaczy w pracy, a nie jak kiedyś z połową zakładu pracy nie sprawia takiej frajdy, bo mniej osób łazi na dymka. Pozostaje "tylko" rzucić, bo papieros raczej zawsze był tym czymś do towarzystwa, większość po to zaczęła palić. Z rzucaniem już bywa gorzej jak to z nałogami :) Sam rzucam z 2-3 w roku. Czasami na krótko, czasami na kwartał. Jednak zechce się tego jednego i szlak wszystko trafia. Wiele osób zresztą zaczyna wracać do papierosa po kilku latach, choć przeważnie na krótko, bo wiedzą, że już wpadli i jak to się skończy.

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna

Football news:

In Spanish for 70 years there is a phraseology about Alcoyano. It's about an outsider who does not give up until the last
Andrea Pirlo: Criticism is inevitable when you are suddenly appointed Juve coach, but the results will say everything for me
Zidane on relegation from the 3rd League club: It's not a shame, let's not go crazy. Real Madrid wants to win, sometimes it doesn't come out
Real Madrid were eliminated from the Spanish Cup for the fifth time by a team from the 3rd league
Solskjaer on 2-1 with Fulham: Having conceded, Manchester United woke up and played a good match. Pogba played well
Manchester United won a Premier League match for the 94th time, conceding first. This is a record of the tournament
Pirlo took the first trophy as a coach-snatched the Super Cup from Gattuso. And once they won together