Poland

Po demonstracjach Czarnek straszy uczelnie. "Mogą się pożegnać ze środkami"

pokaż komentarz

@AgresywnyKaloryfer PiS zrobi wszystko dosłownie wszystko żeby wygrać kolejne wybory. Będzie kolejna wojna społeczna kto jest winny za eskalację Covid. Wiadomości zrobią 3 godzinne od 17 do 20 tak aby szedł jeden ten właściwy przekaz. Dodatkowo 14-16 dla emerytów, zaraz wymyśla kolejne programy socjalne. Zrobią konkurs "zrób zdjęcie swojego głosu" wygraj mieszkanie. Zrobią za frekwencje też coś zrobią np wybudujemy wam KINO. Sondaże będą leciały 24 na dobe pokazujące że PIS to już na starcie ma 46% poparcia. Ludzie (przepraszam) to debile tumany i nieuki z ilorazem inteligencji zblizonej do ziemniaka. Masz przykład rolników - głosowali w większości na PiS a teraz co jest? Gość z agro uni myśli ze to on będzie stawiać warunki (strajkowi kobiet) a do Wawki jedzie 150 rolasow - taka ich sila.

Opozycja zamiast teraz np Hołownia i Trzaskowski się dogadać zrobić wspólny ruch to co się dzieje? Rozłam a PiS to na rękę.

Generalnie wydaje mi się że PiS nie może żyć bez innych partii opozycyjnych typu KO tak jak KO nie mogłoby żyć bez PiS bo te dwie partie działają tylko na zasadzie kto komu bardziej [email protected][email protected] a sprawy polskie to tak nieistotne.

My im płacimy żeby oni mogli żyć jak CELEBRYCI i dodatkowo kłócimy się jako naród kto ma opuścić DOM Wielkiego Brata.

Football news:

Carvajal will miss 4 matches of Real Madrid and plans to return to the Derby with Atletico
Messi always went a lot without the ball. Best of all, this problem was solved Guardiola
Trent on the Premier League calendar: something Needs to change. We do not have time to recover, it leads to injuries
Emir Kusturica: Ronaldo is an ideal, he earned a lot of money, but where is his personality? What can he tell you? Nothing
Maradona is the best dribbler with a phenomenal number of goals and assists. But is it true that he won Serie A alone?
Italian championship. Juventus will play Benevento, Atalanta Miranchuk against Verona, Inter away to Sassuolo
Ex-Manchester United defender Valencia moved to Mexico's Queretaro