Poland

Pizzerman okazał się poszukiwanym od 4 lat. Wpadł robąc pizzę dla policjantki

pokaż komentarz

Całość treści tego wykopu jest aż na 6-ciu stronach tej śmiesznej gazety

23 stycznia po południu zielonogórska policjantka rozpoznała w pizzerii poszukiwanego listami gończymi. Mężczyzna przygotowywał jej pizzę w lokalu w jednym z lubuskich miast. 28-letni zielonogórzanin był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze za przestępstwa kradzieży z włamaniem oraz trzykrotne prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Od czerech lat ukrywał się w różnych miastach w Polsce. Wydano za nim 4 listy gończe. Mężczyzna ma do odbycia 2 lata i 8 miesięcy więzienia.


W czwartek zielonogórska policjantka spędzała czas z rodziną w pizzerii w jednym z miast województwa lubuskiego. - Czekając na zamówioną pizzę obserwowała mężczyznę za kontuarem, który ją przygotowywał. Jego twarz wydała się policjantce znajoma – okazało się, że rzeczywiście ta twarz widnieje na listach gończych, które wydał zielonogórski sąd - informuje podinsp. Małgorzata Barska, z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.
Funkcjonariuszka dyskretnie zadzwoniła po policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób KMP w Zielonej Górze. Sprawdzenie tożsamości mężczyzny potwierdziło, że policjantka bardzo dobrze rozpoznała poszukiwanego. 28-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze.