Poland

Piekło mężczyzn - gorsze warunki odbywania kary więzienia dla mężczyzn

pokaż komentarz

3. Rezygnacja z alimentów na kobiety po rozwodzie.

@AsWywiaduRadzieckiego: Ale wiesz że alimenty wynikają z konserwatywnego modelu rodziny gdzie kobieta nie pracuje albo pracuje mniej żeby zająć się dziećmi. I wynika z tego że poświęca karierę dla związku ? Jeżeli kobieta ma normalną pracę to alimentów nie dostanie, jeżeli to facet jest w gorszej sytuacjipo rozwodzie to sam może wystąpić o alimenty

> 4. Aborcja prawna (finansowa) dla mężczyzn w przypadku liberalizacji prawa aborcyjnego i ustanowienia aborcji na żądanie.

@AsWywiaduRadzieckiego: Ale ciąża dotyka tylko kobiet więc aborcja raczej też jest bardziej sprawą kobiety niż faceta

6. Korzystanie z funduszu alimentacyjnego, domów samotnych matek i innych form pomocy państwa na kredyt udzielany obojgu biologicznym rodzicom. Po osiągnięciu pełnoletności przez dziecko oboje z rodziców zobowiązani byliby do jego spłaty.

@AsWywiaduRadzieckiego: Ty chyba nie rozumiesz jak ten fundusz działa co nie ? Wiesz że to wtedy gdy rodzic nie płaci na dziecko i musi to potem spłacić ?

studentów zagranicznych,

@AsWywiaduRadzieckiego: lol, niby czemu ?

8. Kary dla przedsiębiorstw i organizacji za wszelkie dyskryminujące formy pomocy adresowane wyłącznie dla jednej z płci np. dofinansowania tylko dla kobiet, staże i granty tylko dla kobiet itp.

@AsWywiaduRadzieckiego: Właśnie każda organizacja oferująca pomoc nie powinna móc wybrać celu ! Każda powinna po równo rozdzielać pieniądze na każdy cel ! Na pierwszy ogień powinny iść fundacje walczące z rakiem prostaty ! Czemu tylko faceci mają korzystać z tej pomocy !

9. Kary dla przedsiębiorstw za inne ceny za te same usługi dla obu płci np. opłata za wejście do klubu "panie wstęp i 2 drinki gratis", "panowie 30 zł"

@AsWywiaduRadzieckiego: Masz problem z kapitalizmem ? Drinki czy wejściówki po niższej cenie dla kobiet są po to żeby zwabiły one więcej facetów a nie z powodu matriarchatu

> 10. Takie samo prawo do opieki nad dzieckiem dla obu płci oraz surowe karanie osób, które nie przestrzegają postanowień sędziów w tym zakresie.

@AsWywiaduRadzieckiego: Czyli jeżeli jest ustanowione pół na pół i facet to olewa to należy go surowo ukarać ?

11. Zobowiązanie części usługodawców (m. innymi restauracji, kawiarni, kin, teatrów, pubów itd.) do wystawiania odrębnych rachunków dla mężczyzn i kobiet.

@AsWywiaduRadzieckiego: o hui, Czy w Polsce jest jakiś obowiązek zapraszania osób do knajp czy kin ? Czy osoba która płaci jest zmuszona do tego przez prawo ?

12. Usunięcie okazania skruchy jako okoliczność łagodzącej w postępowaniu sądowym.

@AsWywiaduRadzieckiego: Ty te punkty to z kodeksu Hammurabiego bierzesz ?

13. Surowsza penalizacja postaw kolokwialnie nazywanych „białorycerskimi”. Zarówno dla mężczyzn, którzy takie postawy wykazują jak i dla kobiet, które takie postawy wymuszają np. Emocjonalne wpływanie przez kobietę na mężczyznę, by dokonał fizycznego lub werbalnego ataku na inną osobę, z którą jest ona w konflikcie.

@AsWywiaduRadzieckiego: Czy ty chcesz zakazu savoir vivre ? A namawianie kogoś do ataku na inną osobę chyba już jest karane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14. Surowsza penalizacja fałszywych oskarżeń o molestowanie seksualne, gwałt oraz przemoc.

@AsWywiaduRadzieckiego: Super pomysł, jestem pewny że teraz ofiary będą chętnie zgłaszać się na policję

15. Obowiązkowa intercyza dla wszystkich osób zawierających akt małżeństwa.

@AsWywiaduRadzieckiego: Ale wiesz że jak ktoś chce to może sam sobie taką podpisać ? Nawet ty

17. Surowsza penalizacja przemocy psychicznej w szczególności: poniżania, dręczenia, wyzywania oraz ograniczania partnerowi lub partnerce kontaktów z rodziną i znajomymi.

@AsWywiaduRadzieckiego: To już jest karane, powodzenia w udowodnianiu przemocy psychicznej

18. Zapewnienie takiej samej pomocy wszystkim ofiarom przemocy domowej bez względu na ich płeć.

@AsWywiaduRadzieckiego: A ja myślałem że ona powinna być dostosowana do skali danego problemu

Football news:

Manchester United can invite Tuchel. The coach of PSG is Interested
Napoli stadium renamed in honor of Maradona
The 2021 club world Cup will be held in Japan at the end of the year. 7 teams will play in it
De Bruyne - best attacking midfielder of 2020, Kimmich-Central, mane-winger (ESPN)
Ze Luiz was named the best player of Lokomotiv in November
Zidane has four sons - all football players. How are they doing?
Ronaldo is the best Serie A player in November. He scored 5 goals in 3 matches