Poland

Petycja studentów Harvardu o odebranie dyplomów zwolennikom Trumpa

  •  

   pokaż komentarz

   @josempremier: jak BLM niszczyło CAŁY KRAJ to było gites, trzeba było ich wspierać i wszyscy byli niewinni ale jak teraz jakaś grupka wdarła się do kapitolu to odpala się szczekanie że terroryzm i że sprawiedliwe będzie rugowanie WSZYSTKICH prawaków... co za debile xDD

  •  

   pokaż komentarz

   @josempremier: Mnie poraża to ze ma szanse na realizacje. Jak jesteś przeciwko nam to odbieramy co wszystko. Wolność słowa jest wtedy kiedy lewica mówi co chce i jak ktoś się nie zgadza to jest rasizm/ hejt i inne takie.

  •  

   pokaż komentarz

   Przerażająca jest perspektywa rządzenia Ameryką przez lewactwo. Chociaż są zapewne tacy których ta wizja cieszy.

   @janusz_z_czarnolasu: Każdy, kto nie jest Korwinem to lewak? Czy może lewactwo to Biden? Katolik noszący w kieszeni różaniec i mający od kilkudziesięciu lat tę samą żonę?

  •  

   pokaż komentarz

   @gokihar: kto się niby opamięta, skoro przeciwnicy Trumpa jeszcze się z tego ucieszą? Nawet w Polsce taka (lub analogiczna) decyzja ucieszyłaby pewnie wiele osób.

   Polaryzacja polityczna jest bardzo silna, najsilniejsza od kilkudziesięciu lat. A będzie tylko silniejsza. I u nas tego nie unikniemy, a jako że nasza kultura nasiąka zachodnią, za kilkanaście, maksymalnie kilkadziesiąt lat będzie tak samo. Już trochę jest, tylko się mniej o tym mówi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sir__: rządy lewicy mają jedną cechę wspólną : zawsze kończą się biedą. US jest dość duże ale jak nagle wyjebią część inż z zawodu to raczej nie spowolni tylko przyśpieszy biednienie społeczeństwa.
   Swoja drogą ciekawe jak będą weryfikować popieranie Trumpa ? Wystarczy post na FB, że któraś jego decyzja była dobra czy też coś bardziej dosadnego ?

  •  

   pokaż komentarz

   @gokihar: no właśnie nie zawsze, nie utożsamiaj całej lewicy z oderwanymi od rzeczywistości komunistami. A już szczególnie tam się biedą raczej nie skończy, jako że USA jest jakby nie patrzeć rozwinięte i dość bogate już teraz.

   Jeśli chodzi o weryfikację, to cholera wie, może się po prostu będą pytać (to znaczy, pytaliby, bo jak na razie to tylko petycja). Już sam fakt tego że musisz się ukrywać ze swoimi preferencjami politycznymi jest chory.

  •  

   pokaż komentarz

   nie utożsamiaj całej lewicy z oderwanymi od rzeczywistości komunistami

   @Sir__: A p. wiceprezydent Harris to jeszcze lewica czy już komunistka ? Czas pokaże i ja jestem zdania, ze to co zrobią będzie bliższe komunizmowi niż np. elementy socjalne jak w Szwecji.


   A co do ostatniego zdania : ŚWIĘTA PRAWDA.

  •  

   pokaż komentarz

   A p. wiceprezydent Harris to jeszcze lewica czy już komunistka ?

   @gokihar: A to ona chce odbierać dyplomy czy jakieś studenty anony, które "planują złożyć petycję"? Porównajmy sobie co w Polsce głoszą parlamentarzyści bez wątpienia prawicowi, przy czym jest wątpliwość czy jeszcze prawica czy już nazista

   źródło: SharedScreenshot.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   I u nas tego nie unikniemy, a jako że nasza kultura nasiąka zachodnią,

   @Sir__: No straszne, na szczęście konserwatywna prawica w Polsce będzie bronić wolności

   źródło: SharedScreenshot.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   A to ona chce odbierać dyplomy czy jakieś studenty anony

   @marcin-: ta rozmowa już z 40 minut temu zeszła na ogólne tematy światopoglądowe o lewicy i co z rządów demokratów wyniknie. Artykuł to tylko wabik (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   Wolność słowa jest wtedy kiedy lewica mówi co chce i jak ktoś się nie zgadza to jest rasizm/ hejt i inne takie.

   @bi-tek: ach ta lewica

   źródło: SharedScreenshot.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @josempremier: Przerażająca jest perspektywa rządzenia Ameryką przez lewactwo. Chociaż są zapewne tacy których ta wizja cieszy.

   @janusz_z_czarnolasu: Ja tam uważam, że jednomyślność USA czyni z nich groźniejszego rywala, niż demokracja, bujanie się z opinią publiczną, itp.

   Obecne zmiany są anty-obywatelskie, nie anty-USA. Kraj autorytarny skupia się na swoim rozwoju - demokratyczny na tym by ludzie byli zadowoleni. Dlatego Chinom może to nie być na rękę, że Amerykanie będą wykorzystywać ich najlepsze praktyki w zarządzaniu ludźmi.

  •  

   pokaż komentarz

   Inżynierowi budownictwa byś odebrał dyplom i tytuł

   @nemokrinis: Inżynierowi to nie, ale typom którzy ten tytuł uzyskali tylko dzięki byciu miernym i wiernym a w normalnym świecie lewo by zdali maturę to czemu nie?

   źródło: ocdn.eu

  •  

   pokaż komentarz

   @ej-no-nie-przesadzaj: A kto ma decydować o tym kto jest oszołomem? Czekaj czekaj, już wiem! Partia rządząca. Czyli wszystkim co nie popierają PIS odbierzmy dyplomy. A jak wygra, dajmy na to, PO, to zrobimy w drugą stronę! No chyba że masz jakieś inne kryteria, to chętnie się z nimi zapoznam. Bo zastanawia mnie jak definiujesz tutaj oszołomów. Tym którzy włamali się do kapitolu grozi 10 lat ciężkiego więzienia w amerykańskim stylu. To za mało dla ciebie?

   To jest psychoza która tylko bardziej nawarstwia radykalizację społeczeństwa na dwa obozy - wygranych i "przegranych". To powinna być tylko i wyłącznie kwestia jakiejś innej wizji na kraj a nie plebiscyt popularności i wojna z przegranymi. Każda tego rodzaju akcja spotka się z odpowiednią reakcją w przyszłości bo nikt nie wygrywa wiecznie. Nie ma to jak demonizować 74 miliony mieszkańców USA (tylu głosowało na Trumpa) bo śmią mieć inne poglądy i akurat teraz przegrali. Nie uważam gościa za kogoś kto w ogóle nadaje się do rządzenia ale jednocześnie chorym wydaje mi się karanie jego popleczników za wykorzystanie dozwolonych prawnie metod by sprawdzić czy nie doszło do jakichś oszustw wyborczych. Sprawy przegrali w sądach wszystkie po kolei i na tym powinno się skończyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @ej-no-nie-przesadzaj: Po twojej wypowiedzi przypuszczam że Tobie by to nie groziło.
   @77023: Akurat ZSRR byłoby w tym wypadku słabym przykładem. Komuniści bardzo dobrze zdawali sobie sprawę że osiągnięcia naukowe są podstawą wypracowania przewagi dlatego w przypadku nauk technicznych podejście było czysto pragmatyczne (liczył się wynik nie ideologia).

  •  

   pokaż komentarz

   @ziptofaf: nie spinaj się, tak se powiedziałem byście się wykłócali xD pomysł jest tak chory ze ciężko to skomentować, podejrzewam ze to bait i nikt nic takiego nie postuluje. Większość znalezisk to zmanipulowany krzykliwy tytuł a tłuszcza wykopuje i już sobie ostrzy żeby na „lewactwo”.

  •  

   pokaż komentarz

   NIEE, NIE MOŻESZ PRZYTAĆ KSIĄŻEK ORWELLA BO ON BYŁ LEWAKIEM HAHA SZACH-MAT

   @Hayzee: Nikt, nie przeczy, że był - jak wielu młodych ludzi. Nawet w sumie dobrze jest za szczeniaka skusić się na takie poglądy, bo są atrakcyjne - wolność, równość, braterstwo jak za czasów rewolucji francuskiej. Tylko potem dostrzega się jak to jest realizowane - zamordyzm, protekcja i prześladowania.

   Orwell się z tego wyleczył (jak wielu ludzi, którzy przejrzeli na oczy) i był wielkim krytykiem tego systemu.

  •  

   pokaż komentarz

   @77023: Tutaj miałem na myśli epokę po-stalinowską, w okresie czystek to byle pomówienie potrafiło zniszczyć człowieka bez względu na status/pochodzenie, chociaż i tak pracownik naukowy jeżeli miał trafić do łagru to kończył w szarszce, a nie przy wznoszeniu pomników komunizmu w dalekiej tajdze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7