Poland

PE atakuje PiS za dążenie do wyborów. "Wyniki nie będą uznane przez...

 •  

  pokaż komentarz

  wybory w Bawarii wysunęły ten land na 1 miejsce w statystykach koronawirusowych. To chyba dobry przykład, że nie powinny się one u nas odbyc

  @mlotan: Dziękuję za przeczytanie ze zrozumieniem tego co napisałem. Jesteś pierwszy. Wcześniej były tylko wysrywy troli. Tak! Jak najbardziej jest to mocny argument. Dlatego ja w tych wyborach nie będę głosował. I uważam że PiS postępuje źle forsując je.

  Rozumiem dlaczego to robi. Takie wysrywy jak tutaj, ujadanie troli, zorganizowane akcje destabilizujące państwo - to bedzie się nasilać. Berlin ma swoje giantyczne problemy, Moskwa swoje. A częścią strategii ich ukrywania jest wojna informacyjna skierowana przeciw Polsce. Do tego dochodzą realne błędy PiS który jest dość konsekwentny w swojej strategii ograniczania covida ale jest to jednak strategia chwilami głupia. Kopiują to co jest akurat modne na świecie. Wot, strategia xD Dobrze że pały z WHO nie zaleciły noszenia majtek na ryjach XDDD U nas by pewnie od razu wdrożyli zalecenie.

  Niemniej pomimo zrozumienia motywów - nie zagłosuję na Adriana i koniec. Nikt mną nie będzie manipulował.

  Co oczywiście nie zmienia obiektywnego faktu że jakoś wybory w Bawarii i Francy nie przeszkadzały xD A jak się okaże że obostrzenia się przedłużą to wybory na kanclerza IV Rzeszy też się odbędą korespondencyjnie i nie będzie to przeszkadzało xD To są podwójne standardy których ja nie akceptuję i koniec.

  A i jeszcze jedno - wszystkie wypokowe przygłupy 15k które nie są trolami (jeszcze kilku prawdziwych idiotów robiących z siebie sracze za darmo tu jest xD) mogły pomyśleć nad wykorzystaniem SZANSY jaką jest ta sytuacja.

  Wiele sytuacji które wzbudzają strach i stres jest równocześnie wyzwaniem wyzwalającym kreatywność, pozwalającym na realne ZMIANY. Jeśli się taką szansę wykorzysta.

  Może po prostu trzeba zrobić wybory online + korespondencyjnie? WYkorzystać to co już osiągnęła Estonia/ poszukać innych gotowych rozwiązań? bewnei na hackernews juz 30 wersji open sorce kodów do głosowań jest. A jak nei ma to nawet lepiej. Blockchain daje potężne mozliwości. łatwo anonimowo zweryfikować tożsamość.

  I cyk, drukujemy karty każda z unikalnym, indywidualnym kodem. Po zliczeniu wyników wyborów publikujemy jaki kod na kogo głosował. każdy swój kod zna. Nie ma możliwości fałszowania wyborów. Ot, i mamy sprawę prawie załatwioną. A ludzie starsi? Proste, telefon na szyfrowaną linię i podają swój kod z karty i na kogo chcą zagłosować. Dziękuję proszę się nie rozchodzić, bo nawet się nie zebraliśmy.

  Po co myśleć? Lepiej drzeć ryja i skarżyć się hahaha Brukseli. Czyli przybudówce Berlina który sam tę akcję nakręca xDDD Very LoL.

  Z drugiej strony PiS też dobry. Ścisła kwarantanna! Zakaz wychodzenia do lasu. Zakaz wszystkiego! No za wyjątkiem dnia wyborów. musimy wygrać więc ten, bedziemy liczyli że jakoś to będzie XDDD

 • Football news:

  Sevilla want to sign Rakitic for free. Barcelona demands 15-20 million euros for him
  Former Orenburg coach Yemelyanov: I Don't believe that the club is on the verge of bankruptcy
  Tonali wants to move to Inter. The club is in talks with Brescia
  Nikita Kashaev: When Swedes learn about the statistics of coronavirus in Russia, their eyes pop out
  Besiktas players got down on one knee, forming the initials of George Floyd
  RB Leipzig considers Rasetsu as a replacement for Werner
  Director of Bayer: the Future of Havertz has not yet been determined