Poland

Pawłowicz o Watchdog Polska: PSY! Bezczelna sieć! Kto ich finansuje???

 

pokaż komentarz

Menel spod budki z piwem ma więcej kultury niż to babsko. Najgorszy sort człowieka. Pełno kompleksów plus immunitet i władza. Raz za razem pakujemy ojczyznę w takie gówno.
Nie mogę uwierzyć co się dzieje z naszym krajem ostatnimi czasy ehh
Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że PiS wygrał. To jakaś abstrakcja. Aż tak się ludziom marzy komuna 2.0? Żadnych wniosków nikt nie wyciągnął z poprzedniej edycji? To już nie jest kraj dla ludzi, my nawet nie zasługujemy na to by żyć.
PO, konfę itd też pies j!!$ł żeby była jasnosc. Wszyscy po jednych pieniądzach. Jak w tym kawale. Warszawę otoczyć murem i zalać wodą.
Myślałem, że protesty w sprawie aborcji coś zmienia ale c##?# to dało a kaczor siedzi z kotem na kolanach i ryje z nas. Gnębią, gnoją, prześladują, niszczą ludzi, nie odpowiadają przed k?$$a nikim. Co się musi stać, żeby ludzie wyszli na ulicę i zrobili porządek w tym k?$$idole? Co zrobić aby były wcześniejsze wybory bez tych ubeckich mord? Co robić, jak żyć?

Football news:

Thibaut Courtois: Getafe have a tough field. There are so many injuries in Real Madrid that it is difficult to rotate
Zidane on Diaz's offside: I don't need to say anything. The referees must decide whether there was an offside or not
Marcelo on La Liga: Real Madrid is trying to win all the tournaments. We didn't have much time to rest
Manchester United and Liverpool are fleeing to a place where they can't fly out. Gary Neville attacks Super League gracefully
Super League-affiliated clubs ignored an emergency meeting of the Association of European Clubs. Bayern Munich and PSG visited it
Inter did not win for the first time in the last 12 matches in Serie A
Real Madrid's goal against Getafe was cancelled out in the 9th minute. The referees considered that Diaz was offside