Poland

Patologia w nieruchomościach

 •  

  pokaż komentarz

  @adomimodam: zapewniam cie że przy umowie powinno być wpisane że budynek spełnia standard w którym a tym bardziej sąsiada obok podczas głośnej rozmowy nie masz prawa slyszeć.
  To co robia deweloperzy to jest oszustwo bo kupujesz mieszkanie a w nim PRYWARNOŚĆ
  rozumiesz co to jest?

  Nie może być tak ze deweloper dla którego pewnie piszesz w obronie. Sprzedaje mieszkanie - funadamenty,nie wybudowane i bez możliwości weryfikacji stanu decybeli. Norma normą a życie i kredyt na 20 lat to co innego.

  Nie może być tak że po 16 GODZINIE kiedy przychodzisz z roboty i chcesz odpoczywać A U SĄSIADA PIES SZCZEKA - albo dzieciaki na górze graja w piłke.

  Ja nie zabraniam nikomu robić czego kolweik w domu, ale za takie pieniądze to nie warto
  -
  bo nie ma prywatności,** nie informuje sie o tym ludzi, nie maja szansy sprawdzić, nie wiedza kto jest za ścianą mieszka przy zakupie. I tak naprawde ciezko to wykluczyć.

  ludzie po zakupie dopiero sie o tym przekonują - i to jest oszustwo i czyści sie tego rodzaju wpisy na forach dotyczących nowych inwestycji.**

  czy kupił bys auto za 300 000 zl gdyby sprzedawca przed sprzedażą zapewnił cie o normie a po wejściu do auta okazało sie że rzechocze?

  Brak możliwości weryfikacji i brak możliwości wykluczenia takiej sytuacji nie jest wpisany w umowe i klienta sie tak oszukuję.

 • Football news:

  Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
  Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
  Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
  Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
  Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
  Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
  Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7