Poland

Parlament holenderski: działania Chin ws. Ujgurów to ludobójstwo

 •  

  pokaż komentarz

  Tak, ale władza wykonawcza w Holandii raczej zdawała sobie sprawę z tego, że łamie prawo. Na dodatek osoby z rządu zazwyczaj też są członkami parlamentu. Czyli te same osoby (lub ich koledzy) łamią prawo w swoim kraju i kogoś innego pouczają.

  @Gandalf_bialy: tak. chcieli być sprytniejsi, ale sąd jednak przywołał ich do porządku. ja naprawdę bym chciał byśmy my w Polsce mieli takie właśnie problemy.

  a Ujgurom i Tybetańczykom życzę z całego serca takich możliwości odwoływania się i tak niezależnych od władzy sądów - to by tym ludziom praktycznie ratowało w wielu wypadkach życie.

  Oczywiście nie uważam, aby sytuacja w ChRL była właściwa. Uważam jednak że raczej ktoś kto nie ma nic na sumieniu, powinien ich pouczać.

  świetnie. w takim razie NIKT nie miałby prawa nikogo pouczać. nie ma bowiem państwa, w którym wszystko działa idealne. tyle że ja nadal nie rozumiem zarzutu wobec Holandii - zadziałał mechanizm ograniczenia władzy wykonawczej? zadziałał. tylko się cieszyć.

 • Football news:

  The start of the Super League is scheduled for August. 20 clubs, matches in the middle of the week, clubs will be able to play in the national championships
  Agnelli resigns as head of the Association of European Clubs. The participants of the Super League scored for an emergency meeting-they supported UEFA
  Florentino Perez is the chairman of the European Super League. Andrea Agnelli and Joel Glazer are the deputies
  Thibaut Courtois: Getafe have a tough field. There are so many injuries in Real Madrid that it is difficult to rotate
  Zidane on Diaz's offside: I don't need to say anything. The referees must decide whether there was an offside or not
  Marcelo on La Liga: Real Madrid is trying to win all the tournaments. We didn't have much time to rest
  Manchester United and Liverpool are fleeing to a place where they can't fly out. Gary Neville attacks Super League gracefully