Poland

Parafia żali się, że nie dostaje pieniędzy od "młodych", chociaż to dla nich...

 •  

  pokaż komentarz

  @Ponczo88: młodzi do kościołów nie chodzą. I to jest ważny fakt. W większości w kościele siedzą starsze osoby. Młodzi mają edukację na takim poziomie że rzeczy opowiadane w kościołach jednak przez młodych odbierane są tak jak powinny, czyli jako bajki.

  Dodając do tego wszelkiego typu afery, pazerność księży(za pogrzeb co łaska, ale nie mniej niż tysiąc), obłudę i zgniliznę kościoła, to całkowicie nie dziwi mnie ta sytuacja.

  PS: widać także że KK też lubi socjalizm, tylko w innej formie. Przymusem chcą czerpać pieniądze od całego społeczeństwa, mimo tego że spora część( w tym momencie jestem zdania że zbliża się do 50% społeczeństwa), ma kościół albo w głębokim poważaniu, albo wręcz kościoła nie trawi. I nie ważne jest to czy kasę chcą ciągnąć lokalnie, jak w tym znalezisku, czy globalnie poprzez dopłaty do KK, czy śmiesznie niskie podatki płacone przez księży.

 • Football news:

  Sevilla: The Super League only serves the selfish Interests of enriching the founding clubs. Their budgets are already bigger than the rest
  UEFA threatens not to allow players from Super League clubs to participate in the Euro. What will the national teams be like without them?
  Shares of Manchester United and Juventus rose by 11% and 18% after the decision to create a Super League
  Bastian Schweinsteiger: Super League will destroy national championships
  Torino President on Super League: Marotta and Agnelli should be ashamed. It's something from Judas. Treachery
  Jurgen Klopp: I like that West Ham can play in the Champions League. I don't want it, but I like that they have a chance
  Leeds fans booed the Liverpool bus at the entrance to the stadium