Poland

Oto jak Daniel Obajtek robi biznes. 12 "złotych myśli" autorstwa prezesa Orlenu

pokaż komentarz

@n0002: Kolego a co mnie obchodzi co jest zagranicą? Żyje w tym pięknym kraju i w przeciwieństwie do elektoratu pisowskiego kocham ten kraj. Nie głosuje na tego rodzaju powiatowych cwaniczków, którzy pokończyli gówno szkółki, a jedyne co potrafią to przemówić na wiejskim festynie dożynkowym. Zarzut o jakiejś ojkofobii zupełnie nietrafiony.

Za to przytoczę ci inny przykład ojkofobii skierowanej do polskich mężczyzn - autora tejże wypowiedzi szybko znajdziesz i niestety ma on największy wpływ na destrukcje naszego narodu:

Nie jestem zwolennikiem tego, co proponują konserwatyści z ZChN, czyli powrotu do rodziny tradycyjno patriarchalnej, z ostrym podziałem zadań między współmałżonków, z niepracującą żoną otoczoną masą dzieci. To nie jest model możliwy do zaproponowania współczesnemu społeczeństwu. Nawiasem mówiąc, szczególnie w Polsce, gdzie co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną i stawianie na niego jest nierokującym powodzenia przedsięwzięciem. To smutne, ale taka jest nasza rzeczywistość.

Na prowincji, w niektórych rejonach Polski, króluje ogromnie degradujący model życia. Mówiąc żartem, często wychodka nie ma, ale video musi być. Wyróżniamy się w Europie liczbą magnetowidów. Ludzie pracują, jeżeli jeszcze jest praca, wracają do domu, piją wódkę i oglądają "pornosy". Robią to też dzieci."

Football news:

Torino President on Super League: Marotta and Agnelli should be ashamed. It's something from Judas. Treachery
Jurgen Klopp: I like that West Ham can play in the Champions League. I don't want it, but I like that they have a chance
Leeds fans booed the Liverpool bus at the entrance to the stadium
Klopp on Super League: My opinion hasn't changed. The coach opposed its creation
Leeds players came out for a warm-up before Liverpool in T-shirts with the logo Champions League and the words Achieve it
Neville on Arsenal and Tottenham in Super League: I'd rather watch the San Marino champions. Ridicule
Juventus, Inter and AC Milan have stated that they want to play in Serie A despite joining the Super League