Poland

Operacja zabicia tworcy iranskiego programu nuklearnego - Mohsena Fakhrizadeha

 

pokaż komentarz

Obawiając się zabójstwa głównego irańskiego naukowca nuklearnego i twórcy irańskiego programu nuklearnego, Mohsena Fakhrizadeha, wszystkie tweety, które napiszę, są informacjami ujawnionymi przez źródła bliskie irańskiemu rządowi i irańskiej Gwardii Rewolucyjnej na temat zabójstwa Fachhrizadeha.

1- Irańskie priorytety szacunkowe mówią, że wszyscy członkowie zespołu, który dokonał zabójstwa Fakhrizadeha, przeszli specjalne szkolenia, a także służby bezpieczeństwa i wywiadu za granicą.

2- Według irańskich informacji, które wyciekły, oddział składający się z 62 członków uczestniczył w zabójstwie Fakhrizadeha, 12 z nich brało udział w terenie, aby przeprowadzić operacje, a 50 innych elementów zapewniło zespołowi terenowemu wsparcie logistyczne w wykonaniu zadań zabójstwa Fachhrizadeha.

3- Według irańskich danych, które wyciekły z zabójstw Fakhrizadeha, zespół zabójców, który przeprowadził operacje w terenie, wykorzystał Hyundai Santa Fe, Nissana, ciebie i 4 motocykle do przeprowadzenia zabójstwa Fakhrizadeha.

4- Zespół zabójców znał dokładnie datę i przebieg ruchu konwoju ochronnego Fakhrizadeh w najmniejszych, nudnych szczegółach i udokumentował informację, że Fakhri Zadeh pojedzie tego dnia io tej określonej godzinie do swojej prywatnej willi w mieście Absard niedaleko stolicy, Teheranu.

5- Zespół zabójców, na pół godziny przed przybyciem konwoju Fakhri Zadeh do wskazanego miejsca, całkowicie odciął prąd elektryczny z tego obszaru. Hyundai Santa Fe z 4 pasażerami, 4 motocyklami, 2 snajperami i samochodem Nissan zostali uwięzieni w pułapce, czekając, aż konwój Fakhri Zadeh przejdzie przed wejściem do miasta Absard w pobliżu Teheran.

6- konwój Fakhrizadeha składający się z 3 kuloodpornych samochodów, zespół zabójców czekał, aż pierwszy samochód zespołu ochronnego przejedzie z ronda wejściowego miasta Absard, aż drugi samochód (samochód Fakhrizadeha) otworzył ogień, a następnie samochód Nissan został zdetonowany, gdy byłeś w pułapce, co doprowadziło do detonacji samochodu Trzecia ochrona w tej samej witrynie.

7- Po zdetonowaniu bomby samochodowej, 12 agentów otworzyło ogień do samochodu Fakhri Zadeha i pierwszego pojazdu ochronnego, a według irańskich przecieków, lider zespołu zabójców wyciągnął Fakhri Zadeha z samochodu i zastrzelił go, upewniając się, że został zabity, dopóki zespół zamachowy nie opuści miejsca operacji.

8- Kiedy część rannych, członków ochrony Fakhrizadeh, została przewieziona do służb ratunkowych w pobliżu miejsca działań, byli zaskoczeni przerwami w dostawie prądu w tych służbach ratunkowych, a następnie zostali przewiezieni do szpitali w stolicy, Teheranie.

9- Według irańskich przecieków żaden z 12 elementów, które uczestniczyły w operacjach terenowych zabójstw Fakhri Zadeha, nie został ranny ani aresztowany.

10 - Szacunki, irański priorytet mówi, że zespół, który przeprowadził zabójstwa Fakhrizadeha, ma duże doświadczenie bojowe, takie jak specjalistyczna wiedza, jaką Siły Specjalne posiadają w zaawansowanych armiach.

Football news:

Mikhailovich's autobiography - 🔥 Was friends with a criminal boss, rushed to the Inter locker room to deal with Ibra, defeated leukemia
Chelsea's chances of signing Alaba have increased since Tuchel's arrival. Real Madrid is also Interested in the player
Solskjaer about Greenwood: We're talking about the syndrome of the second season. I have always believed that 99% of the effort is 100% of the failure
Oscar: Salah at Chelsea was unstoppable in training, but on the pitch he was timid. Not enough confidence
Koeman on Barca's debts: We helped the club by lowering salaries. This situation is not only here - everyone is suffering because of the coronavirus
Real Madrid's contract negotiations with Ramos and Vazquez have been suspended. The club can not improve conditions due to the crisis
Pioli on Zlatan's red: He apologized. This is what great champions do, which is what Ibrahimovic is