Poland

Odgadywanie gatunku zwierzęcia na podstawie dźwięku według TVP

 •  

  pokaż komentarz

  W pierwszej klasie szkoły podstawowej, podczas lekcji biologii, pani pyta dzieci:
  - Jakie dźwięki wydaje krowa?
  Małgosia podnosi rękę:
  - Muuuu, proszę pani.
  - Bardzo dobrze Gosiu. A jaki odgłos wydają koty?
  Grześ podnosi rękę:
  - Miauuu, proszę pani.
  - Bardzo dobrze, Grzesiu bardzo dobrze. A jaki dźwięk wydają psy?
  Jasio podnosi rękę.
  - No Jasiu powiedz - zachęca pani.
  - Na ziemię [email protected]!ysynu, ręce na głowę i szeroko nogi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Marekexp: @v1lk: Kiedyś do radia dzwoniła Pani opowiedzieć zabawną historię, że córka ma jakieś tam zadanie na plastykę i ona jej to musi zrobić. Ale jestem biedna. Redaktor też jej przytknął, takie to życie rodzica.

   Nosz k%#!a, nikt się nawet nie zająknął, że to dziecko miało zrobić a nie mama jej ma namalować, bo będzie ładniejsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Marekexp: Nigdy.
   Polski i humanistyczne - najpierw musiałem napisać sam i było to sprawdzane. Musiałem się przyłożyć bo byle g skutkowało tylko moją stratą czasu, a błędy ort skutkowały tym ze jeszcze musiałem je napisać ileś razy na osobnej kartce.I z perspektywy czasu mógłbym ojcu za to podziękować,
   Matma i inne. jak czegoś nie rozumiałem to miałem tłumaczone na innych przykładach tak bym zrozumiał schemat działania. Jak skapowałem to robiłem zadanie. i już.

  •  

   pokaż komentarz

   Mam pytanko - czy rzeczywiście tylu osobom rodzice robili zadania domowe

   @Marekexp: pytanie czy kiedyś robiłeś prace domowe? Bo ja nie zbyt często ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na usprawiedliwienie miałem zawsze wzorową frekwencję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Marekexp: mi mama pisała czasem wypracowania i robiła jakieś gówno na plastykę i technikę. Szkoda mi było czasu na głupoty, bo miałem i treningi, i dodatkowe zajęcia. Mojemu dziecku radziłbym kompletnie zlewać te przedmioty i wymagał tylko zdania na 2.

  •  

   pokaż komentarz

   @BuzzKillington: akurat prace domowe na plastykę, za moich czasów, to był [email protected]#a żart. W 4 klasie podstawówki miałem do zrobienia ramę z płótnem malarskim żeby przez 30 minut pomazać tam farbami podczas lekcji i do kosza. Sama organizacja materiałów zajęła dużo więcej czasu (sorry że mieszkając w bloku nie mam listewek drewnianych w każdym kącie). Innym razem Pani sobie wymyśliła herb miasta wyklejony z takich kulek z bibuły. Dwa dni siedziałem z rodzicami żeby to gówno narysować, ukulać kulki z bibuły i przykleić. Czego to ma uczyć? Sprawności manualnej? Do tego oczywiście są inne lekcje do odrobienia to nie dziwię się, że rodzice często biorą na siebie takie gówno z plastyki na siebie, żeby odciążyć choć trochę dziecko które i tak jest zasrane pracami domowymi i zajęciami dodatkowymi i tak naprawdę nie ma czasu na rozwijanie swoich pasji czy zainteresowań.

  •  

   pokaż komentarz

   @Marekexp: @Qraape:
   no zależy, generalnie mi nic nie robili z niczego poza techniką, w zasadzie do dziś zdarzają się jacyś odpałowi nauczyciele którzy dają dzieciom zadania z dupy - i po prostu musi je zrobić rodzic. Bo niby skąd gówniak w IV klasie SP ma umieć obsługiwać się diaksem czy wiertarką, jakby umiał to na ch#$ mu technika.

  •  

   pokaż komentarz

   @Marekexp: pytanie czy kiedyś robiłeś prace domowe? Bo ja nie zbyt często ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na usprawiedliwienie miałem zawsze wzorową frekwencję.

   @bisu: W podstawówce pewnie robiłem, bo musiałem, ale gim/lic to już wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°). Usprawiedliwienia nie mam, bo moja frekwencja w liceum dawała mi na semestr dodatkowy miesiąc "wakacji" xD. W 3 klasie to już nawet mój ziomek wychowawca sam od siebie mi usprawiedliwił cały kwiecień, żebym mógł się do matury w domu na spokojnie uczyć. Ale na ludzi wyszedłem na szczęście :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Football news:

Barcelona for 4.5 million euros will buy 70% of the rights to 19-year-old forward Sao Paulo Maya
Martin Ødegaard: Sociedad wants to get into the Champions League is a dream. It's hard to fight Real Madrid and Barca, but we can fight the rest
Newcastle midfielder Longstaff is close to a move to Udinese. His salary will increase by more than 30 times
Milan defender Duarte was injured. This is the second injury at the club after resuming training
Lyon bought Toko-Ekambi from Villarreal for 11.5 million euros
Porto coach: Matches without fans are like salad without dressing. Without vinegar, oil and salt – not the same
Newcastle defender Yedlin: We do not demand that the lives of blacks are more important than the lives of whites. Just to be treated as equals