Poland

Oblężenie sklepów Ikea i Agata w Katowicach 28.11.2020 | 4K

pokaż komentarz

@frugom: jak pojadą w tygodniu to będziesz kwiczał że jebnieci ludzie i tak, bo masz już swoją narracje że to debile i tyle. Kolejki będą do samego nowego roku bo idą święta, ludzie mają swoje różne potrzeby a miejsce w sklepach jest ograniczone. A ty jesteś super indywidualista którego namiastka życia wygląda zupełnie inaczej i wspolczujesz :)))
Ja chciałem z góry przeprosić bo też jestem jebniety dla ciebie. Łóżko mi się od miesiąca rozlatuje, chciałem kupić nowe ( tu przepraszam że cie obraze tym, że kupuje meble w sieciowkach, niestety moja plebejska namiastka życia nie pozwala mi kupować mebli rzemieślniczych), ale zamknęli sklepy meblowe. Ryzykowałem więc życie swoje i innych i pojechałem do Castoramy kupić dwie listwy sosnowe żeby wzmocnić stelaż. Castorama zamknięta nie była więc w żadnej kolejce nie stałem.. ale jakby zamknęli to pewnie poleciałbym 1 dnia otwarcia bo ile można spać na podłodze? To też byś od poj%!$nca wyzywał i kazał miesiąc czekać.
Pomijam już fakt że dziwi cię że w kraju liczącym ponad 30mln ludzie znalazło się parę tysięcy którzy postanowili pójść do sklepu który dostępny jest tylko w większych miastach.
Btw kasjerzy na stacjach paliw to dopiero debile - obsługują kilkaset klientów dziennie którzy też w kolejkach stoją. Nie można przełożyć wyjazdu albo pojechać rowerem, tylko trzeba autem i tankować? DEBILE.

Football news:

Pep Guardiola: Football is complicated. The only way I know how to be a coach is just to think about Sheffield
Conte said that Eriksen will not leave Inter: He is part of our project. Christian is a very smart guy
Tuchel wants to see Holand at Chelsea. The club will not buy Rice from West Ham after the change of coach
Eriksen pro goal for Milan: It was the perfect free kick for me. I am very happy
Conte on 2-1 with Milan: Before the winning goal, the result was unfair. Their goalkeeper is the best player of the match
Mikel Arteta: Arsenal did everything right, but they lost. Wins give confidence
Nicolo Barella: We proved that we are stronger than Milan