Poland

Nosisz jedną maseczkę kilka razy? Mogą być na niej gronkowce wywołujące sepsę

pokaż komentarz

@Pan_dziwny: @janusz_z_czarnolasu: @bryndzus: Ja wam powiem tak. Każdy ma prawo myśleć co chce i ja szanuje innych zdanie. Chcesz to się bój, nie chcesz to się nie bój, chcesz to noś, nie chcesz bojkotuj...
tylko najbardziej mnie dziwi i rozpi..lają te osoby, oświecone, te niosące prawdę i jedyną słuszną opinię. Czyli osoby będące całkowicie "anty", z podziwem patrzę na filmiki jak ktoś z megafonem chodzi po sklepie i puszcza nagranie o tym, aby nie nosić maseczki, zdjąć kaganiec i nie dać się zniewolić.
Z podziwem patrzę na rodziców, którzy zamiast pomagać dzieciom w pierwszych dniach w szkole to wchodzą do szkoły z opalonym nagrywaniem w telefonie i szukają zaczepki, bo on nie będzie kagańca nosił.
Z podziwem patrzę jak takie osoby jak opisałem nakręcają się na innych i walą głupie uwagi. Wchodzą do sklepu i zamiast robić zakupy to pier..lą pod nosami "he he po co te maseczki, nie ma obowiązku", "rękawiczki? he he widać kto panikuję".

Szczerze? Nie chcą niech nie noszą. Ewentualnie niech liczą się z tym, że w jakimś sklepie zakupów nie zrobią i będą musieli iść do innego. Po co robić szopkę i specjalnie chodzić do takiego sklepu gdzie im zwrócą uwagę i oczywiście całkiem przypadkowo mieć odpalony telefon...

Tak samo warto uszanować opinie innych ludzi. Niektórzy mają starszych schorowanych dziadków czy rodziców w domu, których może zabić byle choroba. Niektórzy mają małe dzieci i się o nie martwią.


Mam przyjaciela, który ma schorowane bliźniaki. Nie podaje ręki na przywitanie, nosi maseczkę, rękawiczki... bo się boi o dzieci i tyle.

A trzecia sprawa. Jestem pełen podziwu, że nagle debile, którzy nie potrafią przeczytać nic więcej niż śmiesznego mema - teraz wiedzą już wszystko i wszędzie i niosą jedyną słuszną prawdę ludziom.

pozdro

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi