Poland

NORMIKI Z WYKOPU

pokaż komentarz

@jabolsy: Co.

Są po prostu w internecie grupy prawicowych kretynów i lewicowych kretynów, które obrzucają gównem całe spektrum poglądów drugiej strony a reszta obserwatorów myśli, że to jedyne co istnieje - bo te skrajności szczekają najgłośniej. Co bardziej racjonalni siedzą cicho, albo ich głosy się nie przebijają bo wymagają więcej myślenia niż "A jest OK, B jest fuj". A jeśli chodzi o wykop to główna jest przepełniona prawicowym p#[email protected]%$!eniem i zmanipulowanymi faktami, bo tak średnio 2 na 3 znaleziska o "obłędzie lewactwa" są albo podkolorowane, albo zupełnie zmanipulowane. I przez to wciągają się w ten prawicowy (ś)wir kolejne osoby, które myślą, że "lewica" to tylko i wyłącznie krzyczy o prawo gejów do gwałcenia dzieci, seksualizuje noworodki i produkuje cipkomaryjki. W odwecie przeciwnicy krzyczą, że "prawica" prawi wyłącznie o szkodliwości 5G, szczepionek i forsuje przymusowy katolicyzm. xD A tak naprawdę to są właśnie dwa skrajne odłamy środowisk, które krzyczą na siebie jak małe dzieci.

Będąc gdzieś pośrodku nie ma się zazwyczaj szans na przebicie gdzieś dalej, bo te bańki informacyjne już się za bardzo rozrosły. I niekoniecznie tylko "głupi" ludzie się w nie łapią, bo wielu nie ma czasu albo chęci czytać i analizować więc łatwiej jest np. strawić nagłówek "LGBT CHCE ZALEGALIZOWAĆ PEDOFILIĘ", niż doczytać, że jakaś garstka kretynów rozprowadzała ulotki bez zgody organizatora marszu. A sensacyjne i skrajne rzeczy przebijają się najbardziej (szok niedowierzanie).

Football news:

Zinedine Zidane: if the referee gives a penalty, it means it is a penalty
Lizard on the criticism of VAR: In Real life, they don't pay attention to conversations outside the team
Real need to score 5 points in 3 rounds to win La Liga
Gasperini about the 1/4 final of the Champions League: the Match with Juventus is an imitation of the games with PSG
Courtois played 18 dry games in the La Liga season. Real's record is one game away
Real Madrid won the 8th victory in a row and does not miss 5 matches
There was hardly any contact, and even outside the penalty area. Ex-member of Barca's Board of Directors about real's penalty