Poland

Niezwykły depozyt odkryty pod Rzepinem - w sumie 12 sztuk broni! (GALERIA)

pokaż komentarz

@FFFFUUUU: heheheheh... sorry ale to co w ustawach pisze, a to za co Policja potrafi się " [email protected]@[email protected][email protected]ć, i to dość konkretnie " to można sobie w dupe wsadzić.
Bo sam znam przypadek, gdzie człowiek był wzywany na conajmniej kilka niemiłych przesłuchań na policji, na wizyty w prokuraturze,tylko za to, że posiadał jedną łuskę i dwie sztuki amunicji ostrej ;) Dom mu przeszukiwano od piwnicy po strych przez kilka godzin, był wywiad środowiskowy, było przesłuchiwanie rodziny, i tym podobna gównoburza.
więc te ustawy to se w dupe można wsadzić, bo nim doczekasz ew. rozprawy, to przed Tobą tak długa droga związana z przesłuchaniami, jakąś inną kompletnie niepotrzebną biurokracją,stratą czasu, że masz serdecznie dość tego frajerskiego kraju, uwierz ;)

Football news:

Neymar is playing his 100th game for PSG. He has been at the club since 2017
Manchester United will not give van de Beek on loan. The club wants to keep the squad to fight for trophies
Pep about the Super League: We can't lose the national leagues. To create a super-Premier League, you need to reduce the number of participants
Derby midfielder Ayb has admitted to being depressed. Bellerin and Abraham supported the player
Liverpool scored 21 points less after 19 rounds of the Premier League than in the championship season. Only Chelsea have ever had a bigger difference
El Shaarawy joins Roma on loan. Medical check-up tomorrow
Milner on Liverpool: Self-pity and excuses won't help. YNWA is more important now than ever