Poland

Niemiecki sędzia: Poleciłbym kolegom po fachu palenie "trawki"

pokaż komentarz

@literaki: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno nie ma negatywnych skutków jak palisz 10 lat dzień w dzień. Nie rób ze mnie idioty bo mam wielu kolegów co dużo jarają. Racja jak ktoś ma poukładane w głowie i zna priorytety to nie będzie miał problemów życiowych spowodowanych nadmiernym jaraniem i ogarniać będzie życie, wiedząc co jest ważne. Gorzej jacyś 16 latkowie bez charakteru i ustalonego systemu wartości, tacy potrafią "zioło" traktować jako najważniejszą rzecz (np. nie pojadę z wami na wakacje bo nie ma towaru załatwionego).

A i żeby nie było, ja nie atakuje tych co lubią zajarać bo j/w sam mam znajomych, którzy dużo jarają i ogarniają życie. Ale 90% z tych co jarają non stop, dzień w dzień.. to widać z daleka. Charakterystyczny śmiech, czasami tępy zawieszony wzrok, problemy z koncentracją, problemy z pamięcią, u niektórych też zauważyłem - brak czerpania radości z prostych rzeczy itp. itd. I generalnie trochę przymula jaranie non stop (brak motywacji, chęci - ale może to nie u wszystkich).

Więc generalnie nie wierze Ci, że 10 lat jarania dzień w dzień pozostawiło w Tobie tylko szczęście, zdrowie fizyczne i psychiczne i jeszcze fantastyczną płodność ;).

Football news:

Lautaro Martinez: we will Continue to do everything possible for Inter
Albert Ferrer: Barca need to become independent of Messi. Others should play more
Conte on rumors about Juve: I will sue whoever wrote this, as well as the editor-in-chief of this newspaper
Aubameyang on the failure of the FA Cup: That's how we do it
Manchester City remain Interested in Coulibaly and Pau Torres, despite ake's transfer from Bournemouth
Up to 10 players will leave Chelsea this summer. Among them are Kante, Kepa and Marcos Alonso
Sancho has agreed a 5-year contract with Manchester United. The clubs are at an advanced stage of negotiations