Poland

Niemiecka dziennikarka oskarżyła Izrael i Rosję o uprowadzenie obchodów i...

pokaż komentarz

zaryzykuję stwierdzenie, że są dla nas bardziej przyjaźni niż nieokrzesani i prymitywni brytyjczycy

@kiedys-bylem-mlodszy: A ja nie zaryzykuję, tylko stwierdzę to z całą odpowiedzialnością. Mieszkam w Niemczech, wcześniej mieszkałem w Anglii i wolę niemieckie towarzystwo. Są bardziej mrukliwi, tak jak my, a Anglicy są bardziej wylewni i uprzejmi, ale to jest fałszywe i na pokaz. Na Niemcach można polegać i jak się już przełamie lody, to są z nich świetni kumple. Zresztą mentalnie bliżej nam do nich, a im do nas, niż się wydaje.

P.S. Słyszał ktoś, żeby Niemcy narzekali na polskich pracowników? Nic z tych rzeczy, kto uczciwie pracuje i normalnie się zachowuje, jest normalnie traktowany, a jego pracę i jego samego się ceni. Stereotyp Polaka-złodzieja już dawno odszedł do lamusa i funkcjonuje raczej w formie żartu przy piwie. Natomiast w Anglii tylko o jakichś benefitach, zabieraniu pracy przez Polaków, obciążaniu usług publicznych itp., zrobili sobie k#rwa z nas chłopców do bicia, kiedy trzeba wspomnieć o minusach imigracji.


A w sprawach historycznych przynajmniej Niemcy nie mają wątpliwości jak było, kiedy Anglicy się puszą, bo myślą że tacy byli z nich wspaniali sojusznicy, co tak zawzięcie Polski bronili.

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally