Poland

Nie wyłączyli mikrofonu a my słuchamy

 •  

  pokaż komentarz

  Dalej będą tam siedzieć te same osoby.

  @vanzs:


  Nic się nie zmieni niezależnie od tego jakie osoby będą tam siedzieć. System jest taki, że rządzi beton, układy, przekręty, wałki - do tego ciepła posadka, gdzie nic w sumie nie trzeba robić i nie ma żadnej odpowiedzialności.
  Do tego koryta nie garną się społecznicy czy ideowcy, a jeśli się jacyś trafią to zostają wyjaśnieni bardzo szybko i albo się frustrują, bo nic nie mogą zrobić, albo się adaptują i wypieprzają ideały, albo całkiem rezygnują.

  Śmieszą mnie ludzie, którzy za kadencji każdej partii, uważają że opozycja zrobi lepiej. Prześledźcie sobie polskie rządy od 89 roku. Zobaczcie jak wyglądają cykle wyborcze.


  Wtedy też były przekręty i durne, ideologiczne ustawy tylko o większości nikt nie słyszał, bo internet był w powijakach i telewizja takoż. TVP było tubą propagandową tak samo jak teraz tylko wtedy nikt nie miał porównania do tzw. prywatnych mediów, bo ich zwyczajnie nie było, albo miały słabe zaplecze i oglądalność (dla wybranych z talerzami i nieco później kablówkami).

 • Football news:

  Holand continues to insist that he is a monster. Fastest in the history of the Champions League scored 15 goals (and added 16)
  Koeman on the victory over Dynamo Kyiv: We achieved our goal-we reached the playoffs
  Solskjaer on 4:1 with Istanbul: Manchester United played intensely, enjoyed the match. We want to be 1st in the group
  Forward Ferencvaros Troll Cristiano: celebrated a goal in his style. Ronaldo responded with a goal and a very angry look
  Morata scored 5 goals in 4 games in the Champions League for Juve. His best result is 5 in 12 games in the 2014-15 season
  Holand has scored 15 goals in the Champions League the fastest. 7 games better than the record
  Ludicrous omission of the Champions League match: the Brugge forward did not want to transfer to the bus, and he was kicked out