Poland

Nie dajcie się omamić. To największe kłamstwo ostatnich lat!

 •  

  pokaż komentarz

  @adam-gancarczyk:

  Elektrownia weglowa emituje znacznie mniej zanieczyszczen w przeliczeniu na 1kWh niz samochod.

  Tak, ale metale ciężkie już raczyłeś pominąć.

  Zbiorniki LPG jak najbardziej sa juz montowane ale np. w autobusach, a nie w malych pojazdach ze wzgledu na wielkosc zbiornika.

  Pomyliłeś z CNG. Gaz ziemny jest stosowany w autobusach (duże butle, duże ciśnienie). Ja pisałem o LPG (małe ciśnienie, małe butle, w Polsce niezwykle popularne - w porównaniu do reszty świata, ze względów ekonomicznych).

  Nie moze, tylko sa szkodliwe i to bardzo. Zamknij sie w garazu z odpalonym silnikiem, to szybko nogi wyciagniesz. I walczyc trzeba zarowno z piecami, jak i ruchem samochodowym w centrach miast.

  Znowu pomijasz skalę. Tak, spaliny samochodowe są trujące. Jednak spaliny z pieców trują nas kilka rzędów wielkości bardziej. Widziałeś kiedykolwiek zwykły komin z filtrem? Albo z dpfem? A może z katalizatorem? Nie? Ja też nie.


  W zamkniętym garażu kilkadziesiąt razy szybciej od samochodu zabiłby cię kopciuch. W polityce trzeba wybierać priorytety. Jeśli priorytetem jest ochrona środowiska i ocalenie w Polsce rocznie ok. 50 tys ludzi - to w pierwszej kolejności trzeba się zająć piecami na paliwo stałe. Samochody są przy tym pomijalne.

 • Football news:

  Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
  Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
  Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
  Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
  Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
  Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
  Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7