Poland

Nie chodzi, nie widzi, nie mówi. Straciła prawo do renty socjalnej -...

 •  

  pokaż komentarz

  to jak to było z tą pomocą państwa? która to wywłoka z PiS-u kłamała jak to państwo się opiekuje niepełnosprawnymi? kto to łgał jak pies, że jest pomoc, są środki, są pieniądze?

  a potem pseudointeligencja z Klub Jagiellońskiego (hej @Klub_Jagiellonski - to o Was - nie zapomnijcie mnie hejtować!) produkuje materiały / rozważania na temat tego "co skłoniło tyle osób by protestować po wyroku TK". no kosmici normalnie. marsjanie, którzy nie wiedzą jak działa państwo i jaką "pomoc" oferuje takim rodzinom.

  zaiste to dziwne, że ktoś może nie chcieć (najnormalniej w świecie) być męczennikiem przez całe swoje życie. poświęcać się ponad siły dla takiego dziecka, bez żadnej formy pomocy, bez normalnych wakacji, odpoczynku, zadbania o siebie i swoje potrzeby zdrowotne.

  czy ktoś z prolajferów się zastanawia jak żyją takie rodziny, które nie mają dobrego zaplecza finansowego? jak dają sobie radę Ci starzejący się rodzice? czy komuś cokolwiek z tych rozważań przyszło na myśl?

 • Football news:

  Tuchel on Guardiola and City: Chelsea deserved to win over the best coach and one of the best teams
  Guardiola on de Bruyne's injury: It doesn't look good. He is in pain
  Thomas Mueller: Flick didn't explain his decision, but neither should he. He spent a lot of energy for 1.5 years
  Guardiola on 0:1 with Chelsea: It is not easy to beat a team that defends itself in the third
  Tuchel on the victory over Man City: A very strong Chelsea game. Proud
  Four Monaco players were infected with the coronavirus before the match with Bordeaux. Golovin - in the application for the game
  Chelsea reached the FA Cup final for the 8th time under Abramovich-a record