Poland

Nauczycielka ze Szkoły TVP: Najgorsza jest fala hejtu. Chcę zniknąć

 •  

  pokaż komentarz

  Coś mi mówi że nikt jej tam na siłę nie postawił.

  @TurboBrajanusz: W sensie co? Że nie było grożenia dyscyplinarką za niewykonanie polecenia na piśmie? Powiem ci jak pewnie było: pewnie nikt się nie pchał do tej zabawy a dyrektor musiał kogoś wyznaczyć, bo inaczej wyznaczyli by kogoś na jego miejsce. Więc wezwał kogo tam miał, a pewnie w szkole jest 3 matematyków, a w zaleceniach jest ze miała być kobieta - więc jeden odpadł od razu - i powiedział "Drogie Panie, jest sytuacja trudna ktoś musi". W powietrzu pojawia się taka chmurka jak w komiksie - "Jak się nie zgodzisz, to w domyśle tak ci zorganizujemy miejsce pracy do którego przychodzisz CODZIENNIE, że długo pożałujesz że nie nagrałaś tego 45 minutowego odcinka."

  Owszem - liczby ujemne i potęgi to kompromitacja - ale wystarczy JEDNA nawet recenzja żeby to wychwycić. Nikt tego nie zrobił. Nawet hehehe ten co montował, nie skumał błędu. Ten ci nagrywał też. Ten co widział nagranie z boku bo chyba nie sądzisz że na planie jest tylko operator i aktor - też słowem się nie odezwał.


  Normalnie to nawet jak się drukuje ulotkę A6 (taką malutką) - to ogląda się ją przed drukowaniem przez 5 osób i 5 osób podpisuje się że jest ok. A tu? A tu gówno. Podobno żeby skonstruować zadania na maturę z matematyki potrzeba 3 lat pracy i recenzji. A tu wystarczyło 8h przygotowania się do wystąpienia przed kamerami, kogoś kto nigdy tego nie robił.

 • Football news:

  Bale and Mariano Diaz missed real's two-way game as a precaution. The Welshman is overworked
  Ex-coach of the Kazanka river Klyuyev can lead Dinamo St. Petersburg
  Barca defender Miranda is of Interest to Borussia Gladbach, Juventus, Betis, Porto and PSV
  Tataev was our best player in both games. The coach of mladá Boleslav on the own goals of Alexis
  Gianni Infantino: I have Heard Interesting proposals about the salary ceiling, limiting the amount of transactions, creating a reserve Fund
  Herta Darida's midfielder ran 14.65 km in the game against Borussia Dortmund. This is a Bundesliga record
  Neuer on the action black Lives matter: We are tolerant, open to the world and there should be no barriers to this