Poland

NAJNOWSZY KANTAR: 73% Polaków przeciwnych wyrokowi Tk. SZACH MAT!

 •  

  pokaż komentarz

  @tomeq:

  "Pozostałe powody jak gwałt, poważna choroba dziecka, czy zagrożenie życia matki są dopuszczalne, więc o co chodzi?"


  Otóz 22.10 TK orzekł że drugi powód który podałeś już nie jest zgodny z konstytucją, co uczyni aborcje z powodu wad letalnych ( popatrz na definicje wady letalnej) nielegalną. W przyszłości zmusi to do rodzenia dzieci które i tak po kilku godzinach/dniach podtrzymywania cudami medycyny umrą. Albo jeszcze w brzuchu matki, co może przyczynić się do sepsy, komplikacji w przyszłych ciążach itp. No i takie przeżycie i dla kobiety i mężczyzny jest traumatyczne.
  Więc jeśli uważasz że wymienione przez Ciebie powody są akceptowalnym uzasadnieniem, to de facto też jestew przeciw wyrokowi, który właśnie jeden skreślił.
  P.S. Już pojawiają się pomysły, żeby również zakazać aborcje w przypadku gwałtu.
  P.P.S. Odbieranie wolności wyboru następuję kroczek po kroczku. Padają hasła o aborcji na rządanie ale nie jestem pewna czy w naszym kraju to się stanie prędko. Raczej widzę to jako stawke i punkt zaczepu w negocjacjach, zawsze bowiem rzuca się to co się chce idealnie, nawet jeśli potem i tak akceptuje się coś mniejszego.

 • Football news:

  Inter want to sign Giroud in January
  ISCO agent: he wants to try to play in another League
  Roberto De Derbi is the new Serie A coaching star. His Sassuolo is the best control team in Italy, but it lacks improvisation
  Wayne Rooney: Chelsea and Mourinho wanted to sign me, there were also Real Madrid and Barcelona
  Eriksen can go to Real Madrid, ISCO-to Inter as part of the exchange (Sky)
  Beckham returned to the cover of FIFA 23 years later. For this, he will get more than paid in real PSG
  Barcelona transferred a 5 million Euro bonus to Borussia for Dembele's transfer. Catalans have already paid more than 130 million