Poland

Najdroższymi samochodami jeżdżą posłowie Lewicy. Wrażliwość społ. rośnie z ceną.

Trochę szukanie sensacji na siłę. Średnie median nie odbiegają od siebie w sposób znaczący. Mediana jest wyższa dla partii, których członkowie są aktywni w polityce od 1990 roku. Konfederacja ma najniższą medianę, gdyż stosunkowo niedawno przekroczyli próg wyborczy i nie dorobili się jeszcze. Podobnie z częścią członków PIS - przecież od 2015 zwiększyli swoje "posiadanie" o prawie dwukrotną liczbę członków, którzy często po prostu są nowicjuszami wśród parlamentarzystów.

Szczerze to takie wartości median nie robią na nikim wrażenia - nie są one przesadnie duże w porównaniu do zarobków posłów, senatorów, a tym bardziej europarlementarzystów. Najbardziej skrajny przypadek - czyli europoseł Bogusław Liberadzki - posiada BMW X5 rocznik 2019. Tyle, że w artykule zapomniano wspomnieć, że nie jest to nowy europoseł, lecz pan który jest europosłem nie przerwanie od V-IX kadencji Europarlamentu, a dodatkowo jest profesorem ekonomii :)

źródło: EvDgfppXEAQLk2J.jpg

Football news:

Werner pro 1-0 with City: The best teams in England played. If Chelsea win the trophy, the season is a success
Tuchel on Guardiola and City: Chelsea deserved to win over the best coach and one of the best teams
Guardiola on de Bruyne's injury: It doesn't look good. He is in pain
Thomas Mueller: Flick didn't explain his decision, but neither should he. He spent a lot of energy for 1.5 years
Guardiola on 0:1 with Chelsea: It is not easy to beat a team that defends itself in the third
Tuchel on the victory over Man City: A very strong Chelsea game. Proud
Four Monaco players were infected with the coronavirus before the match with Bordeaux. Golovin - in the application for the game