Poland

Nadziewał pączki własnym nasieniem...rusza proces.

  •  

   pokaż komentarz

   jaki miał nick na wypoku?

   @Arachnofob: Nie było go tu (chyba? ). Ktoś na pontubie znalazł jego filmiki, jak nasienie wstrzykuje do różnych łakoci i zapodaje na nieświadomce koleżankom w pracy. Jakoś wyszło z tych filmów, że to fotograf, jakoś namierzyli jego studio .... i dalej poszło. Nie dość, że to uwieczniał, to sam wrzucił do sieci.


   Chory p??$? krótko mówiąc. Za te zabawy powinien siedzieć jak za gwałt moim zdaniem.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakikolwiek by nie był, ty nie zrozumiałeś. Mimo że był prosty jak drut. Gratuluję IQ

   @odomdaphne5113: Kwasa wyłapałem, ale doszedłem do wniosku, że skoro wymyślasz takie głupoty, to możesz serio nie wiedzieć co i jak było z typem.

  •  

   pokaż komentarz

   @bolorollo: oczywiście ch%@ z nim ale pomysł jak gościu sp%!%#%#ił se życie xD Wszyscy z jego otoczenia, rodzina, znajomi, klienci tego jego studia wiedzą że typ odp$?##!%al tak żałosne i obrzydliwe rzeczy że jeśli ktoś mu po tym bez obrzydzenia podaje rękę to jest to coś xD To już chyba lepiej kogoś zabić i wpaść niż mieć proces za walenie konia do pączków xD

  •  

   pokaż komentarz

   @bolorollo: jest to czyn obrzydliwy, ale serio w ocenie ludu winna zostać wymierzona kara pozbawienia wolności?

   Tutaj raczej widzę spore zadośćuczynienie dla osób, które owe pączusie zjadły.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zuchwaly_Pstronk: są typy co nie przejmą się nawet najbardziej zj#$!nym swoim zachowaniem. Tu na wykopie jest gość co odwalał taki cringe i oburzał się że go hejtuja.
   Podslychiwal meneli, dawał im tel z aplikacja śledzącą żeby wiedzieć gdzie ćpają rozpuch, później tam chodził. Innym razem nawalił się będąc w Niemczech zrobił lajw i robił wszystko za co krytykuje się Polaków. Oczywiście on nie widzial w tym nic złego.
   Mało tego, ma kolegę (też wykopek) co handluje witaminami (b12 chyba) że niby raka pomogą wyleczyć (część preparatów kupuje od Ziemby czym się "chwalił").

  •  

   pokaż komentarz

   jest to czyn obrzydliwy, ale serio w ocenie ludu winna zostać wymierzona kara pozbawienia wolności?

   @Papilon Tak. Jestem zwykle wyrozumialszy, niż większość wykopków, ale za to bym posłał do więzienia. Jest to czyn obrzydliwy, skrajnie upokarzający inne osoby, nadto robiony regularnie i wielu osobom. Z uwagi na to, myślę, że grzywna to za mało. Takie zwyrodnialstwo, jeśli nie wynika z choroby, powinno być piętnowane ostro, by żaden kretyn nie myślał, że mu się (nomen omen) upiecze.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna