Poland

Morderstwo w biały dzień w Łodzi! Poszukiwany zabójca

  •  

   pokaż komentarz

   Albo żyję w bańce albo ostatnio mam wrażenie, że więcej takich newsów się pojawia i lata dziewięćdziesiąte wracają.

   @maxwol: Nie o to chodzi że żyjesz w bańce, żyjesz w realnym świecie, tylko teraz masz każdą zbrodnie, każdą skrajność podana w 5min na swoim ekranie. Okraszona opisem, a czasem i filmem. Tak naprawdę to są skrajności, ale dzisiejsze media opierają się na skrajnościach w zdecydowanej większości swoich newsów. Możemy być na to źli, ale jak by my nie klikali to by nie pisali.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hetrodomitrazocholina: ale skąd to wrażenie? Nie odpalaj portali przez tydzień tobwrazenie zniknie. Pismaki żerują na emocjach. A strach to są emocje.
   Zobaczcie każde wiadomości w radio- rozwalił sie jakiś samochód. Niewazne gdzie, przecież co 10 min sie ktos rozwala. Ale to nieprzypadkowo ze większość słucha radia w aucie. To budzi podświadome emocje.

  •  

   pokaż komentarz

   @PiccoloGrande: Międzyinnymi dlatego się na nich pluje. Siedzą za biurkami, wlepiają mandaty przedsiębiorcom albo obstawiają dom szeregowego posła zamiast patrolować ulice. Tfu na nich (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   @maad: No widzisz, w Polsce jest 100 tysięcy policjantów, a Ty zesrałeś się bo któryś PiS'owski dowódca postawił 200 z nich pod domem dyktatora, a kolejnym 200 kolejny PiS'owski zjeb kazał wystawiać mandaty. No ale spoko, nie podoba się praworządność to - jak widać - szybko mogą wrócić słodkie lata 90., gdzie za "porządek" odpowiadał lokalny Misiek z Łysym.

  •  

   pokaż komentarz

   @PiccoloGrande: Skoro te czasy mają wrócić mając taką liczbę policjantów to chyba jest coś nie tak z tą instytucją prawda? I gdzie ty masz tą praworządność? Chyba leży gdzieś w stosie umorzonych spraw albo tych co oczekują od X lat na rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Niech bagiety same ruszą dupe i zbiorą materiał z innych kamer z okolicy. Naj!#!li kamer w całej Polsce a teraz błagają o pomoc w identyfikacji. Teraz ktos poda im na tacy gościa to sam będzie miał problem a sierżant bagieta przytuli premię za odnalezienie sprawcy. Z komendantem natomiast zrobią w gazecie wywiad i pogratuluje mu sprawnego działania i dostanie order kartoflany a Ty za to, ze znasz albo byłeś świadkiem będziesz ciągany po sadach.

 •  

  pokaż komentarz

  Policja niech się weźmie za robotę to już drugie zabójstwo w Łodzi w biały dzień, wcześniej ktoś zabił nauczycielkę w parku i do dzisiaj nie znaleziony sprawcy (zabójstwo bodajże w październiku lub listopadzie) kamer nawalone w całej okolicy a oni czekaj aż ktoś im za kaptur przywlecze sprawcę. Jak trzeba było blokować protesty kobiet czy wlepiać mandaty za mycie auta to k#?#a pierwsi byli, banda niewykwalifikowanych nierobów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Moreno has 6 goals in his last 5 games for Villarreal
Coach of Zagreb: In the matches with Krasnodar, we showed how good we are. Only the implementation needs to be worked on
Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United are waiting for three important weeks, matches with Chelsea, Leicester. We are confident in ourselves
Gattuso on Granada: If Napoli were killing time like this, we would have been smeared in the press
Dzeko is Roma's top scorer in European competitions. He scored the 29th goal and beat Totti
Mikel Arteta: We got to give them two goals. Would hate to fly out of the Europa League
Milan kicked 18 penalties for the season. This is the best result in the top 5 leagues in Europe