Poland

Mistrzyni lewego pasa na A4 zablokowana przez szeryfa

pokaż komentarz

Nie są chamscy, po prostu nie są w stanie zapanować nad ilością zdarzeń dookoła siebie. Z jednej strony z powodu wieku, z drugiej z powodu szybkiego ruchu innych aut / pieszych / rowerzystów itd.

@Sierzant_Cruchot: a z trzeciej strony na drogach zbyt wiele osób się spina i nawet nie słyszało o jeździe defensywnej. Wielu groźnych sytuacji można by było uniknąć, gdyby tylko kierowcy jeździli odrobinę spokojniej i uprzejmiej.

Przykłady?


- komuś kończy się pas i będzie zjeżdżał na twój? puść na pół sek nogę z gazu i zrób miejsce, zamiast płakać, że ch?# zajechał drogę, kiedy zamiast puścić przyspieszałeś
- ktoś zmula na lewym? Wyprzedź prawym, jasne, ale najpierw zmień pas, później przyspiesz. Sam miałem taką sytuację, że równocześnie zaczęliśmy zmieniać pas na prawy, ale typek za mną zaczął przyspieszać podczas zmiany - efekt taki, że prawie mi się wp?%?#@?ił w dupę.
- dwóch kierowców wjeżdża na rondo w tej samej sekundzie, ale jeden szybciej. I ten szybszy pruje się, że ten wolniejszy zajechał mu drogę.
- Po ch?# ludzie tak siedzą sobie na dupach? W takiej sytuacji każdy błąd czy ostrzejsze hamowanie może się skończyć stłuczką.

Bierzmy poprawkę na to, że niektórzy jeżdżą mniej pewnie i dynamicznie. I nie bądźmy tymi dzbanami, którzy wk?$$iają się na każdego, kto nie zap%%#$%%a tak, jak my. Bo to takie głąby bez wyobraźni stanowią największe zagrożenie

Football news:

Bruno picked up 4 Player of the Month awards in 2020. Ronaldo, Henry and Lampard had the same number-but for a career in the Premier League
Lev - the best coach of the decade in the national teams, Deschamps-2nd, Shevchenko-17th (IFFHS)
Head of the Premier League: We ask players not to hug and change their behavior
Milan had rented the midfielder, Torino Meite until end of season with option to buy
Ramos played on painkillers with Athletic due to knee problems
Barcelona's presidential election is scheduled to take place on March 7
Sir Alex Ferguson: Fortunately, I was retired when I watched Liverpool play in the last two years