Poland

Miesiąc po objęciu prezydentury Biden zrzuca bomby na Syrię. |Paul Joseph Watson

 •  

  pokaż komentarz

  @KrzysztofMickiewicz: bo opis jak i wypowiedz Watsona są debilne.
  Odpowiedź była militarna, ciężko nie odpowiedzieć militarnie jak zaatakowano bazę amerykańską - tym charakteryzuje się USA że w tańcu się nie pierdolą.
  Dodatkowo była raczej stosunkowo łagodną operacją, przypominam, że Trump bez powodu de facto [email protected]!#ł Solejmaniego mimo tego że wzywał go do rozmów pokojowych czy też przeprowadzono atak za pomocą pocisków Tomahawk na lotniski Shayrat.

  Przy czym tego drugiego nie krytykuje - imo to było i tak nieadekwatną odpowiedzią do tego na co to było odpowiedź. Morderstwo Solejmaniego natomiast to była bandyterka.

  W przypadku Bidena dodatkowo, tymi atakami się nie chwali, nie straszy na Twitterze itd. Trump wiele pisał, mimo tego że to było zbyteczne (a sama forma wyglądała jak u napinacza). USA nie musi straszyć bo wszyscy znają ich potencjał.

  Natomiast krytyka odpowiedzi Bidena to naprawdę słaba sprawa, bo niezaleznie od lokatora Białego Domu odpowiedź byłaby zbliżona - tj. atak jako odpowiedź.

  Czytając wiele na Wykopie dochodzę do wrażenia że:


  - ludzie mało wiedzą o USA i co tam się dzieje
  - ludzie mało wiedzą o Trumpie i co robił
  - krytykują coś mimo że jest to racjonalne (tak samo jak jednymi z nielicznych racjonalnych rzeczy co robił Trump były atakie odwetowe)

 • Football news:

  UEFA President: Super League is a greedy project that could kill football forever. But this will not happen
  Ceferin about Agnelli: The president of an organization with 247 clubs just ran away from it - I have never seen this in my life
  I've never seen a man lie so much. The president of UEFA called Agnelli a liar, and the clubs of the Super League-greedy snakes
  Coster-Waldau on Neville's words about Super League: He spoke on behalf of all football fans. Stop this nonsense
  The president of UEFA on the head of Juve Agnelli: I have not seen a person who would lie so much. Incredible
  UEFA President on Champions League without 12 top clubs: There are a lot of good teams in Europe. Now we know that there are snakes next to us
  Shame on you. R. I. P. Liverpool. 1892-2021. Fans of the club hung banners against the Super League on the fence of Anfield