Michał Wiśniewski i wokalistka zespołu "Ich Troje" Agata Buczkowska opublikowali na Instagramie krótki filmik, w którym zapraszają na koncerty zespołu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jeden szczegół.


Chodzi o puste butelki po alkoholu, które zapełniają całą przestrzeń szafek Michała Wiśniewskiego. Na zawieszonych na ścianie półkach możemy zauważyć całkiem sporą kolekcję.Lider i wokalistka "Ich Troje" Agata Buczkowska, którą również widzimy w nagraniu, zapraszają fanów na koncerty grupy. 13 grudnia zespół zagra w Łodzi, natomiast dzień później w Skarżysku-Kamiennej.

Bankructwo Wiśniewskiego

Hulaszczy tryb życia Michała Wiśniewskiego doprowadził lidera popularnej kiedyś grupy do bankructwa. Michał Wiśniewski był zmuszony ogłosić upadłość konsumencką.

– Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii – wyliczał dwa lata temu portalowi Weszło.com Michał Wiśniewski.