Poland

Michał Majewski prawomocnie skazany za obronę laptopa przed ABW.

pokaż komentarz

pamietam
- zegrek nowaka pozbawiajacy go ministerstwa
teraz mozesz zrobic walek na repiratorach, wyborach kotre sie nie odbyly, maseczka od instruktora narciarstwa i nawet nie chce mi sie wiecej wyliczac

bo to nie ma najmniejszego znaczenia bo i tak pis wygrwa wybory a ja bede placil na ten socjal

@quintic: Czyżby? No to lecimy:

1. Wkroczenie ABW do redakcji WPROSTu 2. Wydanie policji rozkazu stzrelania gumowymi kulami do związkowców, protestujących przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego. 3. Łamanie wolności zgromadzeń; np. dzięki nagraniom z afery taśmowej wiemy, że w wyniku nacisków obozu rządzącego policja urządzała prowokacje mające na celu ośmieszenie i zdestabilizwoanie marszu - np. celowe podpalenie budki przy rosyjskiej ambasadzie czy policjanci przebrani za narodowców(są nagrania z monitoringu nawet). 4. Więzienie dla twórców strony antykomor. 5. Kradzież 153 mld z OFE, które Tusk bezczelnie skwitował słowami "to nie są wasze pieniądze". 6. Próba sfałszowania wyborów samorządowych w 2014 roku. 7. Wyroki sądowe wydawane na telefon. 8. Kupowanie sobie poparcia celebrytów za publiczne pieniądze: Tak było w przypadku np. Tomasza Karolaka, który dwukrotnie poparł Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich. Kilka lat po wyborach z 2010 roku opowiedział co dostał w zamian:

"Po kampanii wyborczej wygranej przez prezydenta Komorowskiego dostałem pytanie z PO: co ty byś chciał do tego swojego teatru? Powiedziałem, że klimatyzację, bo latem jest tak gorąco, że przerywamy przedstawienia i rozdajemy wodę. Odpowiedziano, że nie ma problemu."

Teatr Tomasza Karolaka był sponsorowany m.in. przez Orlen, spółkę Skarbu Państwa, która, przez ostatnie lata zapewniała blisko jedną trzecią 3-milionowego budżetu teatru. Teatr sponsorowany był także przez państwowy PKO BP i Ministerstwo Kultury. 9. Sprawa prywatyzacji lasów państwowych. Dzięki wyciekom z wikileaks wiemy, że w 2010 roku, Komorowski w poufnej rozmowie z ambasadorem USA w Polsce - obiecał mu, że doprowadzi do prywatyzacji lasów państwowych, aby zdobyć pieniądze dla żydów za utracone w trakcie wojny mienie. Potem PO 2x na tajnym, nocnym głosowaniu próbwoała doprowadzić do zmiany konstytucji, jednakże w obydwu przypadkach zabrakło im kilku głosów.10. W okresie rządów PO liczba zapytań o dane abonenta wynosiła średnio 2 miliony rocznie - Polacy byli więc najbardziej podsłuchiwanym i ingwiligowanym społeczeństwem w Europie. 11. Próba cenzury internetu w postaci nowelizacji ustawy hazardowej, która wprowadzała rejestr stron zakazanych. 12. Ingwiligacja dziennikarzy przez ABW. 13. Podsłuchiwanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego: 25 października 2008 roku o godz. 23:02 dane prezydenta Lecha Kaczyńskiego wprowadzono do tajnej Bazy Wiedzy Operacyjnej Centrum Antyterrorystycznego ABW. Oznaczało to, że od tamtej chwili wobec głowy państwa można było stosować wszelkie rodzaje inwigilacji, w tym podsłuch. Dane wprowadził funkcjonariusz delegowany do CAT z innej służby. Zebrane informacje na temat Lecha Kaczyńskiego trafiły z CAT do bazy ABW.. 14. MSWiA i ABW złożyły Narodowemu Centrum Badań i Rozwoju zlecenie na skonstruowanie „autonomicznych narzędzi wspomagających zwalczanie cyberprzestępczości”, które pozwolą na zdalne włamywanie się do komputerów obywateli oraz infiltrowanie przesyłanych plików. 15. Znowelizowana w 2010 roku ustawa o Najwyższej Izbie Kontroli mówi, że każdy kontroler NIK może zbierać informacje na temat pochodzenia rasowego, preferencji seksualnych, poglądów politycznych, wyznania, a nawet gromadzić dane o DNA, nałogach oraz o stanie naszego zdrowia. Projekt zmian w ustawie został przegłosowany w Sejmie głosami PO, PSL i SLD. Nad nowelą ustawy pracowała w 2008 roku sejmowa komisja ds. kontroli państwowej pod kierownictwem Mirosława Sekuły z PO. 16. Kiedy krytykowało się Platformę Obywatelską partia wpadała we wściekłość i stosowała represje. Przekonała się o tym jedna z posłanek PO Lidia Staroń, przeciwko której wysunięto fałszywe oskarżenia po tym, jak zaczęła walczyć z patologiami w partii.

Football news:

Gattuso was fined 3 thousand euros for blasphemy
Burnley will ask for 50 million pounds for Pope. The goalkeeper is Interesting to Tottenham
Gladbach midfielder Neuhaus would like to move to Liverpool, his compensation is 40 million euros. Bayern are unlikely to fight for a player
Sampaoli took charge of Marseille. Contract - until 2023
Carlos Bianchi: PSG can score 5-6 goals for Barca in the second leg of the Champions League
Director of Shakhtar Srna about Roma in the 1/8 finals of the Europa League: Chances 50-50
Eintracht's forward Silva scored his 19th Bundesliga goal. Lewandowski has 26 goals, Holand has 17