Poland

Matematyk pozwał Fortunę na 60000000 za złamanie RODO

pokaż komentarz

@Marekexp: devops to taki admin. Masz środowisko i apki, które są pisane przez programistów. Im chyba chodzi o to, że będąc wewnątrz struktur IT mógłbyś z chłopakami coś zakombinować. W każdym razie tak właśnie wygląda "losowość wyników".

To tak jak zdrapki w chipsach czy w żabkach i innych kolekturach. Jeśli producent np chipsów robi event z milionem złociszy w zdrapkach na przestrzeni roku to ten milion musi podzielić na 12 miesięcy. Każdą 1/12 musi podzielić żeby rozkład bonu na ilość paczek jakoś sensownie wyglądał czyli jak np. na każdą tysięczną paczkę wpadnie jeden trafiony los. Zakładam, że nie pracują tam debile i producent wie do której paczki trafił jaki los, więc mając taką wiedzę można dowiedzieć się gdzie dane paczki powędrowały (czy to będzie lidl nr 15 w wawie czy auchan w szczecinie czy żabka w pabianicach). Dalej... zakładamy, że wygranych np 5000 zł będzie mniej niż 100 zł więc jak w danym miesiącu trafiła się taka wygrana to możliwe, że w danym województwie już się nie trafi.


W przypadku dużych gier losowych czy f2p na komórkach firmy doskonale wiedzą kto i kiedy może wygrać. Stąd te zakazy. I to powinno dać ludziom do myślenia.

Football news:

Lampard after 0:3 with Sheffield: Chelsea must fight for the top 4. I've learned a lot
Simone Inzaghi: Scudetto for Lazio-a place in the Champions League. Talk of winning Serie A was exaggerated
Player the Premier League has admitted that he is gay anonymously. The letter was sent to the newspaper by the Foundation named after a football player who committed suicide after coming out
Messi has given 20 assists in La Liga. This is the best result of the tournament in 11 years
Chelsea lost by at least 3 goals in the Premier League for the first time in 11 months
Messi scored 20+20 points for the season in the League and repeated the achievement of Henri. In the XXI century, only they did it
Legia won the Polish championship for the 4th time in five years. It repeated the League record for titles (14)