Poland

Marcin zachwala pracę w Amazonie

pokaż komentarz

Dokładnie, mam wujka który od kilku lat robi w amazonie. Jeździ na paleciaku, ma jakichś ludzi pod sobą, szkoli. Mówi, że w porównaniu do innych zawodów nie ma nic na głowie, najważniejsze dla niego jest żeby o określonej godzinie być w autobusie do domu. Praca jak to praca, fizyczna więc ciężka ale z tego co mi mówił, to gdyby znał angielski i nie miał dwóch lewych rąk do technologii to by go pchali do góry. Jak dłużej pracujesz to amazon ci funduje kursy, szkolenia. Jak chcesz np prawo jazdy czy inne tego typu rzeczy, nawet ci studia dofinansują.

@Misiakk: Ogólnie Amazon robi ten błąd, że nie wydzieli Amazon Fullfillment pod jakąś inną markę - przez to AF robi kijową opinię całemu Amazonowi.

A przecież w "prawdziwym" Amazonie pracuje się bardzo dobrze. Znam ludzi pracujących nad AWS w Polsce i paru innych krajach, a także ludzi pracujących w Berlinie nad rozwojem kernela Linuxa pod kątem różnych urządzeń typu Kindle. I z tego co mówią, to świetna firma. Owszem, pracuje się ambitnie, ale nie ma żadnych przegięć. I tak jak piszesz, nie ma najmniejszego problemu ze szkoleniami, kursami, czy czymkolwiek, co pomaga pracownikowi się rozwijać.

Jedynie w AF, czyli dla roboli w magazynach są inne zasady - no ale w takie miejsca trafiają najczęściej ludzie bez ambicji, których po prostu trzeba wziąć krótko za mordę, aby wydajnie pracowali.

Football news:

Lingard scored 8 goals in the Premier League season, repeating his personal best
Antonio Conte: Inter have grown a lot in all aspects in two seasons
Vazquez will miss the rest of Real Madrid's season. He has a sprained cruciate ligament
Mesut Ozil: Real Madrid are the favourites for the La Liga title. Benzema - the best striker of the championship
Bixant Lizarazu: Benzema is one of the best players in the history of French football
A cautious line-up hurt Barca in the first half and forced them to go all-in. Second half = fun
Messi does not score against Real Madrid after Ronaldo's departure to Juve. In the last clasico before the transfer, both scored