Poland

Liczba wyborców czarnoskórych zwiększyła się, choć Trumpa oskarżano o rasizm

 •  

  pokaż komentarz

  Ja p$$$##@e ty masz smutne zj?!#ne zycie wszedzie widzisz [email protected]#$a bledy pisowni

  Moje życie nie jest ani zj?!#ne, ani smutne. Mam kilka fajnych zainteresowań, uprawiam sport, jestem samodzielnym fachowcem w kilku specjalistycznych profesjach. Znajomi chcą się ze mną umawiać, a kiedy mam ochotę spędzić noc z kobietą, to piszę czy dzwonię do jednej z przyjaciółek. Fajnie, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Bo jezeli dojdzie do hipotetycznej sytuacji ze zostaniesz napadniety przez ukrainca czeczena ciapaka czy murzyna czy kogokolwiek innego a w tym czasie przechodzila by grupka narodowcow/kiboli/dresow to nie wolaj o pomoc ani nie dziekuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Przy 178 centymetrach wzrostu oraz 68 kilogramach wagi, żaden ze mnie przeciwnik, ale co nieco potrafię, a zawsze przy sobie mam gaz i nóż. Także jakakolwiek próba zrobienia mi krzywdy, póki co, kończyła się zlaniem agresora. Chociaż przyznam, że za małolata nieraz wdawałem się w bójki i nieraz dostałem po ryju. Żyję na tym świecie 42 lata i nie musiałem nikomu wj?!#ć noża w korpus, także chyba daję radę. Co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Kilka lat temu, podczas grilla, kiedy już zapadał zmrok i wszyscy byliśmy dobrze porobieni, taki jeden kibol powiedział mi, że mi zaraz zajebie. Wiesz za co? Bo zwróciłem jego żonie patusiarze uwagę, żeby nie waliła co chila [email protected]#$ami przy małych dzieciach (nie moich, ale to nie ma znaczenia).

  Chwilę po tym, jak wypowiedział te słowa, dostał piękną chmurę gazu na japę. W ch?$ kozak ponoć, w temacie bójek. Do tej pory mi się odgraża, kiedy przypadkiem się widzimy.

  Innym razem zlałem kolesia, który ważył dwa razy tyle co ja i był wyższy o głowę. Zapięciem rowerowym, takim łańcuchowym, 1,5 kg. Trącał mnie, a ja go ostrzegałem, że jeszcze raz mnie traci, a mu pokażę, że nie jestem w ciemię bity. I pokazałem.

  Jeszcze nigdy podczas bójki nie płakałem i nie wzywałem pomocy.

  Ja p$$$##@e ty masz smutne zj?!#ne zycie wszedzie widzisz [email protected]#$a bledy pisowni (-‸ლ) w co drugim wpisie wklejasz jakas p$$$##@ona wklejke i nawijasz o bledach(-‸ლ)

  Dlaczego obwiniasz mnie za ilość błędów, które robią inne osoby? Przeglądam wykop w poszukiwaniu ciekawostek oraz problemów, w których mógłbym pomóc (czy to elektronika, stolarstwo, mechanika/elektronika samochodowa, czy problemy z pralką) i widząc, że ktoś nie wie o jakiejś zasadzie pisowni, informuję go o tym. Oczywiście większość z tych osób traktuje to jako atak personalny i wywiązują się wtedy ciekawe dyskusje.

  powiem ci tylko jedno Dziecko ogarnij sie zanim bedzie za puzno! I te farmazony co ty wypisujesz to ja p$$$##@e bo w dupie byles gowno widziales Taka jest prawda Pozdrawiam( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  Byłem w szkole podstawowej i widziałem podręczniki szkolne. Bujałem się z konkretna patologią, bo zawsze lubiłem takie klimaty, ale bardziej w sensie kontrolowania patologicznych kumpli, żeby sobie więcej problemów nie narobili. Te doświadczenie z młodych lat pomogło mi w odnajdywaniu się w trudnych sytuacjach oraz nauczyło asertywności.

  @Geeza: Błędnie pojmujesz moje komentarze. Nie jesteś orłem w poprawnej pisowni i pewnie dlatego boli cię każdy komentarz w stylu grammarnazi. Moim zdaniem powinieneś starać się zapamiętać te moje "korepetycje", na które trafiasz na wykopie, a nie spinać się.

 • Football news:

  Antonio Cassano: Before 2010, the best came to Italy, now mediocre or outstanding are welcome, but old
  Koeman on Griezmann in reserve: This is not a punishment. Next to Messi, we needed someone faster than Antoine
  It seemed that the best goal of the weekend was scored by Lisakovich. But after half an hour, he was eclipsed by Krychowiak - a crazy shot at the near nine from the half-moon Подарки
  Nikolic was sent off for arguing with the referee over a CSKA penalty. He got two yellows in 10 seconds
  Ronald Koeman: Barcelona must win every game. Proud of the team
  Gerard Pique: I'm proud of Barca. The team showed that they are still alive
  Guardiola on 20 consecutive wins: One of the major achievements of his career, given the schedule, the pandemic