Poland

Lewica chce penalizacji lekceważenia epidemii

  •  

   pokaż komentarz

   @Kontrrewolucja: Możesz zdelegalizować lewicę na terenie swojego mózgu, bo jest on Twoim suwerennym terytorium. Gdy tylko pomyślisz o lewicy zostanie na Ciebie nałożona kara grzywny lub więzienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Plutonium: Delegalizacja lewicy a więc także samej idei lewicy jako bytu niematerialnego. Obecność takiego bytu w mózgu użytkownika staje się nielegalna, a więc nie wolno myśleć o lewicy - tzw. myślozbrodnia. Użytkownik może kształtować dowolnie prawo tylko na terenie własnej jaźni, w innym wypadku musi się zwrócić do organów władzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Volki: i to mi sie podoba, Bosak za to ma moj glos. Zeby byc lewakiem trzeba byc albo zawistnym zlodziejem i leniem wyciagajacym rece po cudze albo niedorozwojem mozgowym wierzacym w te brednie. Poza tym lewice trzeba zdelegalizowac, nie ma wolnosci dla wrogow wolnosci.

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: Co ty się cudzego mózgu tak uczepiłeś, jesteś tak tępy że nie rozumiesz? Ja ci wyjaśnię, chodzi o delegalizację lewicowej propagandy, zakaz promowania sprawiedliwości społecznej, atakowania patriarchatu i emancypowania kobiet oraz mniejszości. Nie w czyimś mózgu tylko w granicach państwa, tak by tacy jak ty mogli jedynie uciekać albo skończyć ze sobą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kargaroth: Czy Ty widzisz krwa jakie durnoty wypisujesz? Jak można być tak obrzydliwie bezmyślnym, nie mieści się w głowie. Gdyby to bylo penalizowane, ludzie nosiliby maski, a to ograniczałoby rozprzestrzenianie się wirusa. A jeśli to ma zamknąć mordy roznym idiotom pokroju Brauna, to chyba bardzo dobrze - wprowadzaja oni ludzi w blad, a Ci ze swojej glupoty narazaja nie tylko siebie, ale i innych. Dlaczego ja mam oberwać za to, że ktoś jest jeanym debilem?

  •  

   pokaż komentarz

   Gdyby to bylo penalizowane, ludzie nosiliby maski, a to ograniczałoby rozprzestrzenianie się wirusa. A jeśli to ma zamknąć mordy roznym idiotom pokroju Brauna, to chyba bardzo dobrze - wprowadzaja oni ludzi w blad, a Ci ze swojej glupoty narazaja nie tylko siebie, ale i innych.

   @ziumbalapl: no i olewanie obostrzeń będzie penalizowane. A jak Braun wygaduje głupoty to niech wygaduje. Chciałbyś ustawą zlikwidować szuryzm? Ja wiem, że komuniści tak mają że wszystko trzeba ustawą ale to tak nie działa. Wprowadzanie cenzury to już przesada w dodatku niebezpieczna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Carlos_9400:

   § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

   Czy to też faszyzm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl: czy gadanie głupot to ten sam kaliber co nawoływanie do nienawiści lub propagowanie totalitaryzmu? Musicie na tej lewicy trochę sobie wykalibrować patrzenie na świat. Idąc tym tropem zaraz dojdziemy do filozoficznych pytań o to co to jest prawda.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Andrea Pirlo: Ronaldo is a bit tired after so many games. We agreed that he will rest
Maradona's manager: Diego didn't want to live anymore. He allowed himself to die
Eder Sarabia: I hope Barcelona will once again be the team that made us enjoy football like no other
Maradona is a major figure in the life of Director Paolo Sorrentino. He believes that Diego saved his life, and calls the Argentine his guide to the world of art
Barca presidential candidate farre: I want Messi to become the honorary President of the club. He will stay
Manchester United remain Interested in Dembele and may try to rent him from Barca in January
Solskjaer compared Fernandes to Ronaldo: Bruno has the same influence on Manchester United. The team is more important to him than he is