Poland

Lancet: Śmiertelność z powodu smogu w Europie, Polska w czołówce

 •  

  pokaż komentarz

  Obecnie mamy 34k na COVID w Polsce

  @mnichuk: Sam rak w Polsce zabija 100.000 osób rocznie (teraz przez covidowców te statystyki urosły kilkukrotnie) to jest prawdziwy dramat a nie jakaś tam grypa.

  A co do tego słynnego wypłaszczania krzywdej (xDDDDDDDDDDDDDDD) już na początku lockdownu obliczono że wypłaszczenie musiało by trwać ok 160 lat żeby nasze szpitale dały radę. Zamiast tego mamy holokaust przewlekle chorych bo każdy szpital na czele z kardiologią i onkoligią to teraz szpitale covidowe.

  Tymczasem szpital na stadionie narodowym świeci pustkami od miesięcy xD Takie to wielkie zapotrzebenie to intensywną terapię jest.

  Plan jest prosty, wymordować wszystkich niezdolnych do pracy, wmawiając im że tak naprawdę się ich ratuje, a resztę się zakuje w jakieś paszporty szczepionkowe czy inne dochody podstawowe żeby już nigdy nie zagrozili systemowi.

 • Football news:

  Moreno has 6 goals in his last 5 games for Villarreal
  Coach of Zagreb: In the matches with Krasnodar, we showed how good we are. Only the implementation needs to be worked on
  Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United are waiting for three important weeks, matches with Chelsea, Leicester. We are confident in ourselves
  Gattuso on Granada: If Napoli were killing time like this, we would have been smeared in the press
  Dzeko is Roma's top scorer in European competitions. He scored the 29th goal and beat Totti
  Mikel Arteta: We got to give them two goals. Would hate to fly out of the Europa League
  Milan kicked 18 penalties for the season. This is the best result in the top 5 leagues in Europe