Poland

Kryzys Kobiecości – Co Się Stało z Kobietami w 2021?

pokaż komentarz

dobry wygląd + hajs + narcystyczny charakter.

@Ethernit: Ja ma trochę hajsu i z wyglądu bliżej mi do chada. Szerokie barki to nie od siłowni, tylko już taka moja naturalna budowa ciała. Zawsze do mnie kobiety się uśmiechają, patrzą na mnie itd itd. Kuźwa, jak to być z taką co leci na wygląd, leci na coś? Jak bliżej je poznawałem, fajnei mi się z nimi rozmawiało, ale one potem mają wyrąbane na Ciebie i robią co innego. Przechodzicie gdzieś k. siebie itd. Idziecie gdzieś razem, ta nawet nie poczeka na ciebie. W robocie jedna taka za mną lata, jak pies za kiełbasą, ale ja jej nie trawię. Agresywna, wulgarna i prymitywna. Te jest gestykulacje rąk, jak z teledysków murzyńskich.

W robocie widziałem jedną Julkę, który wyglądała niewinnie, ale jej sposób wysławiania się to istny koszmar. Co drugie słowo to na "k"

Tu na wykopie była jedna, co ogłaszała się, jako normalna, bo jakiś wykopek narzekał na swoją różową, że jest strasznym leniem i nie chce się jej iść do sklepu po flache, gdzie sklep jest od niej 5 min a on mieszka w dużym mieście i jazda po flachę zajmie mu godzinę. Pojawiła się taka, że on może z nią popisać. Ja coś tam odezwałem się, ona zaproponowała mi poklikanie. Trochę z nią popisałem, ale w treściach wiadomości było już coś nie halo. Jakaś niezbyt miła w wydawała się. Rok młodszy od niej byłem to już nazwała mnie gówniarzem. Poczytałem wpisy na mirko tej ,,normalnej'' a tam było widać jej wpisy, że wysyłała sms-y na big brothera (-‸ლ)


Merci, gówno dla biedaków, sama mieszka z rodzicami, ale trzeba przyznać, że luksusowa z niej dziewczyna ;)

Masz kasę, wygląd to uwierz, ze i tutaj z tym nie jest łatwo. Być może łatwiej zdobyć dziewczynę, ale i tak nie jest fajnie. Zdobyła tego w końcu, ale zaraz zacznie wymyślać 150 różnych problemów, różnych udziwnień, coś jej się nie spodoba.

Dzisiejsze dziewczyny mają pstro w głowie. Kumple mieli dziewczyny, ta jedna na tyle była honorowa, że przyjechała poweidzieć mu prosto w twarz, że z nim zrywa. U drugiego kumpla dziewczyna zerwała z nim przez sms-a. Dziewczyna, lat 32, on był tym młodszym.

Jak tu mieć dziewczyne, które zachowuja, jakby były naćpane czymś?

Z tkaimi to tylko się pobawić się cieleśnie i do widzenia!

Football news:

Oyarzabal first scored a penalty for Sociedad in a match with Manchester United. He has 16 goals from the point
Pioli about Milan in the 1/8 finals: Winning the Europa League gives you a ticket to the Champions League
Coach miner Castro about the Europa League: Ready to take on any opponent
Moreno has 6 goals in his last 5 games for Villarreal
Coach of Zagreb: In the matches with Krasnodar, we showed how good we are. Only the implementation needs to be worked on
Ole Gunnar Solskjaer: Manchester United are waiting for three important weeks, matches with Chelsea, Leicester. We are confident in ourselves
Gattuso on Granada: If Napoli were killing time like this, we would have been smeared in the press