Poland

Kościół po 27 latach Wojtyły to zgliszcza. Fundamentem awansu aborcja i celibat

pokaż komentarz

@ghostface: To naprawdę smutne co lewicowa ideologia i propaganda zrobiła z waszymi głupimi głowami. Daliście się zmanipulować jak małe dzieci i naprawdę uwierzyliście, że Kościół Katolicki jest tak zły, że musi za wszelką cenę zostać zniszczony. Nie może sobie nawet spokojnie egzystować gdzieś z boku jak Kościoły innych wyznań, nie, on musi zostać zniszczony. Przypomina mi to średniowiecze kiedy to polowano na czarownice. Głupi lud bał się złych czarów, a elita dawała motłochowi niewygodne niewiasty na pożarcie. Teraz boicie się księży pedofilów, mimo że z osobami duchownymi nie macie żadnego kontaktu od czasu chrzcin lub komunii. Wystarczyło 10 lat antykościelnej propagandy i nienawiść dziś już sięga zenitu. Jaka tu radość w komentarzach, tylko nie wiem z czego, bo czy wasze życie stanie się lepsze bez Kościoła, którego i tak w tym życiu nigdy nie było? No nie rozumiem tego. Oczywiście całe dobro, które Kościół robił przez lata i robi nadal na całym świecie, masa ludzi poświęcająca się bezinteresownej pomocy innym, jest to zupełnie nieważne, a może nawet nigdy nie istniało, może nawet nigdy nie było dobrej osoby duchownej, to już nie wiem w co wierzycie. Nie rozumiecie nawet tego, że to właśnie zasady moralne i społeczne oraz autorytet Kościoła przez 2000 lat przyczyniał się do budowy tej cywilizacji, w której teraz żyjecie i tego dobrobytu, którym się cieszycie. Jeżeli tego nie będzie to na to miejsce pojawi się coś innego, bo natura nie znosi próźni, tylko pytanie czy to będzie działało choć w części tak dobrze jak dotychczas. Śmiem wątpić.

Jest to przerażające, bo dowodzi, że mając media w rękach, elita rządząca tym światem może ludziom wmówić dowolną głupotę jeśli tylko będzie mieć w tym cel. Nie trzeba już robić wojen, popełniać zbrodni, wystarczy puszczać odpowiednio przygotowaną propagandę przez kilka lat i już motłoch sam zniszczy wyznaczonych "wrogów ludu". Brawo. Kolejne zwycięstwo lewicy. Nawet trochę mi was żal.

Football news:

Zlatan has scored every year since 1999. Yesterday he scored the first goals in 2021
Real Madrid are confident that PSG will demand 150 million euros for Mbappe. Madrid is not ready to pay so much
Arteta on Ozil: It is always sad when such a figure leaves
Alabai will move to Real Madrid in the summer. The contract for 4 years is agreed, the salary is about 11 million euros (Marca)
Stefano Pioli: We will look at the table in April. For Milan, every match is the most important
Zlatan Ibrahimovic: Together with Mandzukic, we will scare the opponents of Milan. He signed a contract
Milan scored 43 points in 18 rounds - the best result since the 2003-04 season. Then the club became the champion