Poland

Konfederacja dziękuje Przyłębskiej za zakaz aborcji

pokaż komentarz

@ssailorr: W Polsce nie ma żadnej partii liberalnej. Jest tylko prawo - wolność gospodarcza i zamordyzm światopoglądowy, albo lewo - zamordyzm gospodarczy i wolność światopoglądu.

Uważam, że politycy powinni zajmować się gospodarką, a w sprawy światopoglądowe mieszać się tylko w ostateczności. Dopóki Konfederacja zajmuje się gospodarką i ekonomią, to nie mam zastrzeżeń. Jak zaczynają się akcje jak ta z aborcją, albo ostatnie ich słowa o Białorusi, to trochę żałuję swojego głosu na nich, ale nie widzę sensownej alternatywy.

W Polsce na każdą partię głosuje się "z dobrodziejstwem inwentarza". Trzeba zaakceptować, że każda chce ograniczeń i ma trochę złych postulatów, żadna nie jest liberalna. Zrezygnowanie z głosowania, to zrezygnowanie ze wszystkiego i godzenie się z losem ustalonym przez innych wyborców.

Ja już nie wiem jak w tym kraju należy żyć i postępować. Utwierdzam się w przekonaniu, że zostanie tu i układanie sobie życia w Polsce, było moim największym błędem. Chciałbym być patriotą, ale nie potrafię w takiej sytuacji.

PS. Temat aborcji wywleczony w szczycie zachorowań z bezsensownymi działaniami rządu to już mega [email protected]?ysyństwo.

Football news:

Farewell to Maradona in Argentina: there were only relatives, buried next to their parents
Maradona was buried near Buenos Aires next to his parents
Mourinho on Maradona: We can find his football on Google, but we won't find Diego there. I miss him
Fabio Capello: against such a mediocre Real Madrid, Inter could have played better
Ibrahimovic met with the Swedish national team coach in Milan
Тот Tottenham midfielder Winks scored from 49 yards. This is the 3rd result in the Europa League, all - in this draw
This miss will hurt all men: Molde player missed from half a meter and drove into the bar