logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

"Kolego, co Ty tam nagrywasz?!", czyli konduktor ma parcie na szkło

Wal się.

@wuadek: Widzę, że kultury to cię matka nie nauczyła.

W jakim celu miałbym ciebie przekonywać?

@wuadek: Przychodzisz i mówisz mi, że się mylę. Że to nie był konduktor tylko kierownik pociągu. Jednoczesnie sam nie masz takiej pewności a jedynym twoim argumentem jest to, że stał na początku składu. Przecież to śmieszne. Zwłaszcza, że konduktor też może stać na początku składu.

NIE MASZ ŻADNEJ PEWNOŚCI, DOWODU na poparcie swojej tezy a jednocześnie imputujesz mi, że się mylę. Nie tak nie jest. Możliwe, że to był kierownik ale możliwe, że to był konduktor. By to określić trzeba by zobaczyć na jego identyfikator. Więc zamiast się przypierdzielać to po prostu udowodnij mi, że się mylę skoro oskarażasz mnie o to.

I żeby było śmieszniej to nigdzie nie powiedziałem, że to jest konduktor. A, że niech się zajmie sprawdzaniem biletów bo to należy tak samo to obowiązków konduktora jak i do obowiązków kierownika pociągu.

Więc po prostu zanim zaczniesz kogoś poprawiać to upewnij się, że masz jakiekolwiek podstawy do tego. I wróć się do przedszkola by nauczyć się kultury skoro matka cię nie nauczyła.

źródło: obraz.png

Themes
ICO