logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Kibole wtargnęli na turniej charytatywny. Doszło do bijatyki

pokaż komentarz

@Gorylwemgle26:

i chuliganka sama się rozwiązała.

Głupota powtarzana przez polskich znafców tematu. Chuliganka jest i dziala prężnie, tylko poza stadionem. Tak jak na każdej szerokości geograficznej, tak i na wyspach zajęli się dilerką, wymuszeniami, burdelami i wcale nie schowali pięści do kieszeni, Jak się zaplączesz nie tam gdzie trzeba w biały dzień z barwą lub w dresscodzie drużyny z którą mają kosę, to krzycz że jesteś polakiem i się nie znasz, to moze Ci uzębienie oszczędzą.

Problem z hoolią wyspiarską rozwiązano tak, że brudy wymieciono poza stadion. Na stadionie, pod stadionem nikt się lać nie będzie, bo droga sprawa. Ale ustawki też tam znają. Taniej wychodzi napierdal..ć się w wynajętej hali zdezelowanego magazynu niż przed bramkami w dniu meczu.

Themes
ICO