Poland

Kanadyjczyk odmawia testu PCR i kwarantanny po przylocie a policja nic nie może

pokaż komentarz

@blasphemus666: Polaków to ty szanuj! Co do reszty, pewność siebie i kultura pomagają, ale nie każdy jest tak emocjonalnie wyposażony żeby na spokojnie rozmawiać z terrorystami. Terrorystami którzy nękają, zastraszają karami finansowymi, zmuszają do duszenia się w masce, poddania się inwazyjnemu badaniu czy zamknięciu na dwa tygodnie w domu albo w jakimś hotelu za opłatą jak w UK, czyli do poddania się aresztowi domowemu, bo jakiś debil wymyślił kwarantannę.

Myślisz że jak dojdzie do buntu i przewrotu, a to myślę jedyna droga wyjścia z tego cyrku bo oni sami nie odpuszczą, to kto będzie ten bunt prowadził? Właśnie ci wszyscy którzy się pultają i są agresywni, ponieważ oni nie będą mieli oporów by zrobić to co trzeba. W Niemczech swego czasu protestowało bardzo dużo ludzi, setki tysięcy, protesty były pokojowe, myślisz że to coś dało? Nic nie dało. Psy szczekają, korona jedzie dalej.

Football news:

Guardiola on de Bruyne's injury: It doesn't look good. He is in pain
Thomas Mueller: Flick didn't explain his decision, but neither should he. He spent a lot of energy for 1.5 years
Guardiola on 0:1 with Chelsea: It is not easy to beat a team that defends itself in the third
Tuchel on the victory over Man City: A very strong Chelsea game. Proud
Four Monaco players were infected with the coronavirus before the match with Bordeaux. Golovin - in the application for the game
Chelsea reached the FA Cup final for the 8th time under Abramovich-a record
Fernandinho caught Mount's face with his boot as he lay on the turf