Poland

Jacek Kurski zarobił w TVP ponad 2,7 mln zł

pokaż komentarz

@Nuggerath:
Zgodzę się ale jest jedna kwestia.
Nie lubię pierdzielenia, że wszędzie złodzieje, wszyscy kradną bo dużo w tym błędów poznawczych i populizmów.
Wiadomo, że Kurski kłamie nawet przed sądem ale może akurat nie kradnie.

Ale znam PIS, znam trochę Kurskiego jeszcze z czasów, gdy Jurgiel był ministrem i miałem tam koligacje personalne przez wujka, który wywodził się z kręgów Solidarności ale skończył na polityce lokalnej. Znam niesamowite historie z melanrżów tych ludzi w Brukseli. Zamknięcie kilku cukrowni w PL to właśnie skutek zachlania pierwszego dnia negocjacji kwot cukrowych. Jurgiel w Wiadomościach powiedział, że negocjacje z UE są ponieżej jego godności. Cukrownie zamknięto gdy rządziło już PO. Wina Tuska!!!

Kurski ma duże możliwości dojenia i wyprowadzania kasy. Słyszałeś o przetargach TVP? Wiesz coś na ten temat? To duża firma, ma duże wydatki. Afera pikuś na początku kadencji Kurskiego. Do realizacji programu zamówiono róże za 20k. Prezesowi nie spodobał się kolor bo taki sam jak logo PO. Wszystkie poszły do utylizacji. Boli? Wytrzymasz więcej! Pamiętaj, że CBA i prokuratura chroni ich.

Ja myślę, że tam pod stołem krążą grube pieniądze, które służą do innych celów.

Popatrz afera podsłuchowa PO z której dowiedzieliśmy się, że bez reformy energetyki będzie [email protected]? dupa i kamieni kupa a Vateuszek uważa, że będzie dobrze jak będziemy pracować za miskę ryżu.


Posadzili kelnera i biznesmena-Falenta, który zlecił robotę kelnerowi. Ale kto zlecił Falencie? Falenta przebąkiwał, że puści farbę i ujawni kto mu zlecił ale ostatecznie spokorniał i posiedł na dwa lata do więzinia. Jak myślisz, ile kasy przytulił za dwa lata w więzieniu? Czy to kasa czy strach przed seryjnym mordercą trzymają go w ryzach? ja myślę, że to pierwsze. Seryjny morderca pojawia się zanim pojawi się zagrożenie a ta sprawa jest zbyt jawna.

Robiem śledztwo, nie wykluczałem wywiad rosyjski albo izraelski ale teraz jest to dla mnie oczywiste. Pewnego dnia, w TVPIS pojawiły się nowe nagrania afery podsłuchowej, których nawet prokuratura nie zdobyła. Kursiki powiedział, że znalazł dyski na dnie wisły, bo dostał cynk i wysłał nurków a prokuratura stwierdziła, że te nagrania nie są jej potrzebne do dalszego śledztwa wyjasniającego, kto stoi za podsłuchami.

Przypomnę tylko. że podsłuchiwano najwyższych urzędników państwowych, gdzie mogły wyciec dane mające wpływ na bezpieczeństwo i interes narodowy. Afera podsłuchowa była mocnym filarem zwycięstwa PIS.

Staram się weryfikować informacje, nie łapać fejków ale nie sam nie wierze do końca w to co piszę i że to jest możliwe dzisiaj w naszym kraju. To jest dobry temat dla dziennikarzy śledczych. O kłamstwie watowskim Mateuszka też od dawna pisałm aż wkońcu TVN złapał temat XD

Skromy ale #grammarnazi

Football news:

Man City have announced the transfer of 17-year-old winger Fluminense Caiki. It was reported that he will pay 10.5 million pounds
Kudela will challenge the 10-match ban for the conflict with Kamara. Czech lawyers believe that there is no evidence of racism
Vacancy Editor-in-Chief of the Betting section
UEFA can compensate St. Petersburg for the cost of hosting additional Euro matches
Solskjaer on Super League: Bad idea. You can not give the right to participate because of the name, you need to earn it
Now St. Petersburg will host as many as 7 matches of Euro 2020:3 games from Dublin were moved here. The audience will be in all the arenas of the tournament
Manchester United have been in contact with Ronaldo's agent about a potential transfer (Nicolo Skira)