Poland

How To End White Privilege

 •  

  pokaż komentarz

  @dolOfWK6KN: Nie ma czego komentować. Osoby do NBA są wybierane na podstawie bycia dobrym graczem. Rasa nie jest uwzględniana. Tego samego chciałbym w przypadku kredytów, prowadzenia konta ...

  I zdefiniuj co dokładnie jest tutaj rasizmem. To że większość graczy jest czarna czy to że większość właścicieli jest biała i używa czarnych do powiększania swojego majątku? Czy wtedy to nie jest rasizm? xD


  nie wstyd ci takich głupot pisać?

  Szkoły w czarnych gettach są niedofinansowane, metody edukacji gorsze, a dostęp do przedmiotów dydaktycznych ograniczony. Dlatego oceny osoby z biednego środowiska nie reprezentują jej zdolności w pełni. Stawiając białych i czarnych na równych warunkach, osoby czarne z tymi samymi wynikami w liceum, co osoby białe, mogą radzić sobie lepiej na uczelniach.


  Gdyby korygować wymagania w rekrutacji uniwersyteckiej tak, że osoby z biednych rodzin, gorszych szkół, nieciekawych dzielnic miały nieco łatwiej, można by dokładniej wybierać osoby uzdolnione.
  Patrząc na kilka danych, a nie na jeden ograniczony wynik można podejmować lepsze decyzje. Dostrzegać rzeczywisty potencjał osoby.

 • Football news:

  Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
  Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
  PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
  Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
  Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
  Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
  Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally