Poland

HONDA ACCORD VII - Kradzież auta z pod domu 2.12.2020 TORUŃ

 •  

  pokaż komentarz

  To teraz niech wykopki pokażą czym się wożą. Wyłączając solarisa Urbino, audi taty i skode pożyczona od banku :p
  Accordy tej generacji to auta o bardzo dobrej reputacji, stosunkowo wysokiej cenie (w relacji rocznik-cena) i niestety sporej popularności wśród zlodziei (a żeby im łapy pousychaly!)

  @krecikkkk współczuję i życzę powodzenia w poszukiwaniach

  •  

   pokaż komentarz

   @Zbyszek_Kudriawcew: to bardziej na zasadzie nie mam pełnej kwoty to biorę na raty/leasing czy wynajem. Dla mnie to każdy może płacić jak chce za to czym jeździ ale nie lubię udawania ze mam najnowszą S klase czy Ferrari na raty i jestem lepszy od goscia co ma Mondeo za gotówkę. Gardzę takimi osobami bardziej niż Kaczyńskim i Ziobrem jednocześnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @clbg: mam pełną kwotę na auto, a mimo to wziąłem na kredyt. Czy to oznacza, że jestem biedakiem cebulakiem? xD Większość osób woli wziąć w leasing czy na kredyt, bo w przypadku tego pierwszego, może sobie odliczać od podatku, a w przypadku drugiego, lepiej jest mieć forsę przy sobie i w razie kryzysu ją wykorzystać, a auto sprzedać (spłacając kredyt), niż prosić się bank o pożyczkę :D

  •  

   pokaż komentarz

   @spacja_enter: Hmm jak trapią ludzi takie dylematy to znaczy ze wszystko co maja w gotowce starczy jedynie na samochód. Ale z drugiej jest samochód i samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tylko gardzę tymi którzy odczuwają wyższość nad innymi bo ma 4 kolka i trochę karoserii z gadżetami. To doprawdy żałosne być taką osobą.

  •  

   pokaż komentarz

   mam najnowszą S klase czy Ferrari na raty

   @clbg: Przecież takie auta za gotówkę to promil w sprzedaży. Poza tym na "finansowanie" są auta tańsze niż za gotówkę.

   mam pełną kwotę na auto, a mimo to wziąłem na kredyt. Czy to oznacza, że jestem biedakiem cebulakiem?

   @spacja_enter: Nie, po prostu umiesz liczyć, ale większość bOlagów ci powie, żeś bidny, albo żyjesz na pokas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @clbg: myśle że 4 miesiące w S klasie lub miesiąc leasingu Ferrari kosztuje tyle co to Mondeo za gotówkę - więc tak, „jestem lepszy” - pod względem sytuacji finansowej oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @clbg: ale ty wiesz, że na leasing czy kredyt też musi człowieka stać? Więc jeśli rozpatrywali byśmy "lepszość" człowieka jego majątkiem to tak - ktoś jeżdżący s klasą czy mający 100 metrowe mieszkanie w centrum Wawy jest najprawdopodobniej lepszy od kogoś kto ma mondeo czy mieszkanie na Bałutach.
   Pierwsza wpłata i roczne ubezpieczenie będzie kosztowało więcej niż używane Mondeo. To, że parę lat go trzeba spłacać dużo nie zmienia. Ot inna forma oszczędzania. Według zasady że lepiej jest mieć dom na kredyt i spłacać go 30 lat niż oszczędzać 30 lat żyjąc w kiepskich warunkach i dopiero zbudować dom za gotówkę.

  •  

   pokaż komentarz

   la mnie to każdy może płacić jak chce za to czym jeździ ale nie lubię udawania ze mam najnowszą S klase czy Ferrari na raty i jestem lepszy od goscia co ma Mondeo za gotówkę.

   @clbg: ale wiesz ze rata takiego ferrari kosztuje tyle co całe mondeo za gotówke? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @clbg: to chyba do ciebie cos powinno dotrzeć, bo to że ktoś ma ferrari nie oznacza, że koniecznie chce pokazać swoją wyższość xD

   i leasing nie jest na zasadzie 'nie mam pełnej kwoty to biore w leasing' xDD to też za kilka lat do ciebie dotrze

  •  

   pokaż komentarz

   @hpiotrekh: Kto mówi, ze gdy ktoś kupi Ferrari to chce pokazać swoją wyższość. To nie jest reguła. Ja kupuje auta, żeby mnie cieszyły, a nie żeby się pokazać innym. Zdanie innych mnie nie interesuje. Po prostu gardzę podejściem, które reprezentują osoby chcące się czuć lepszymi niż inni. Prościej nie mogę tego wytłumaczyć. Ps. Wiem czym jest prowadzenie firmy czy leasingi. Nie ucz księdza dzieci robić. Wyrażam mój pogląd na temat wyżej wspomnianego zachowania. Widzę wąską perspektywę, przez która patrzysz na świat. Pozdrawiam ozięble. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   ja tylko gardzę tymi którzy odczuwają wyższość nad innymi bo ma 4 kolka i trochę karoserii z gadżetami. To doprawdy żałosne być taką osobą.

   @clbg: noooo tak jakby ty xD bo nikt inny nic o tym nie pisał


   jakbys wiedział czym jest prowadzenie firmy i leasing to bys nie pisał że to branie czegoś bo nie masz gotowki xD z fartem

  •  

   pokaż komentarz

   @hpiotrekh: Wiem chłopcze czym jest prowadzenie firmy. Nawet nie jednej. Śmieszą mnie komentarze odnośnie tego prowadzenia firmy. W tych czasach nawet ty sobie z tym poradzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Arhkoe: to już nekrofilia jeździć czymś takim ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale podejście nie zależy od samego auta. Ktoś może mieć Mercedesa 300 SL Gullwing z 54’ i być takim pajacem, o który dyskutujemy. Swoją droga fajne auto.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zbyszek_Kudriawcew: Wybacz kolego nie rozumiem tego hejtu na osoby mające auta w Leasingu wtf przecież jeśli ktoś prowadzi działalność taka forma jest bardziej opłacalna ponadto musi mieć dobre dochody w czym jest problem tobie nabyć, zawistny Polaku z reguły tak mówią ludzie którzy mają 14 letnie klasie premium z Niemiec o wartośći 12tysięcy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Badger-: Odnośnie wożenia się.
   Cena auta wartego 500 tys - 5000 netto/mc. Niby dużo, ale 5000 to koszt jednego pracownika brutto.
   Jak ktoś zatrudnia pracownika, to nie me problemu, a jak ma furę wartą 0,5mln to wielkie aj waj, bo spora część ludzi myśli, że takie auta się kupuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @hpiotrekh: nieprawda. Mają nawet specjalny wydział od kolejkowania klientów. W sklepie to możesz sobie kupić używane.

   edit: poprawka po 2017 roku zwiększyli sprzedaż - byle wieśniak może kupić...


   masz rację.

  •  

   pokaż komentarz

   @dugi123:
   Jeśli jest warta 16 to w częściach tylko 8.
   Złodziej gdyby chciał opchnąć to d pasera części to przecież nie dostałby nawet 3 tysięcy. To świadczy, że złodziej prowadzi dziuplę i jest paserem. A gdy się takiego dojedzie, to lewodawstwo jest bezsilne, bo przecież wg lewactwa nie wolno stosować wysokich kar. A takie obcinanie łapy na rynku miejskim miałoby swoją wymowę dla innych złodziei.

  •  

   pokaż komentarz

   @sopel87 tak zerowy. Auto warte 15-20 tys. idzie w następne ręce po 5 tys lub mniej zależy od wersji silnikowej..... Otwierający i odpalający bierze najwięcej z tych 5 tys. Później wspólnik otwierającego a na końcu kierowca takiego pieca. Każdy dostaje mniej więcej po 1.5 tys. Nie opłacalny biznes. Takie auta kradnie się na przeszczep lub świerzaki się uczą bo nie stać ich na nowy sprzęt do nowych aut......

  •  

   pokaż komentarz

   @dugi123 ile dostają? Jak dzuplarz może zapłacić 10 tys złodziejom za samochód warty 18 tys? W uwadze był kiedyś reportaż jak w Warszawie kradli mazdy to za już rozebraną doszczętnie nową 6 złodzieje i łebki z zawodówki dostawali 3-4 tys

  •  

   pokaż komentarz

   @tom1988: tak znacznie lepsze, miałem dużo samochodów wiem co mówię. Nie wspominając o środku. Silniki benzynowe w hondzie to chyba jedyne co było warte wspomnienia. Może i piły olej ale były niezawodne. Za to środek, obrzydwliwe i smutne wnętrze. Tragiczna blacharka. Nawet grubość farby typu 80 mikronów przez co te lakiery bardzo łatwo się rysują. Mam polerki mierniki i po tych zabiegach honda rysuje się nawet o krzaczki.

  •  

   pokaż komentarz

   @friboo: XD Same lampy wyjdą z kilka ładnych stów, dodaj drzwi i maskę, katalizatory i z takiego auta kilka koła wyciągniesz, a obawa przed znalezieniem niska, bo gpsu na 100% nie ma, a w aktualnej sytuacji policja jest zbyt zajęta pałowaniem obywateli. Wjeżdżasz do garażu i rozmontowujesz, później lawetka, na jakieś pole w nocy i podpalasz resztę, którą da się zidentyfikować. Kilka tysięcy w przód w tydzień-dwa. Ostatecznie pozostaje jeszcze eksport na wschód i sprzedaż, tam nie sprawdzają skąd jest auto i czy nie jest powinięte gdzieś w europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   bo gpsu na 100% nie ma

   @szdunek: no i u mojego brata bys sie zdziwił xD


   co innego, że zagłuszyć gps to koszt max kilku stówek, więc trzeba tu lepszego zabezpieczenia.

   i też nie rozumiem czemu kraść auto warte 10k, jak na pewno można znaleźć równie słabo zabezpieczone droższe auta.

  •  

   pokaż komentarz

   no i u mojego brata bys sie zdziwił xD
   @hpiotrekh: no i co z tego, że ma gps to jest jeden na tysiąc. Chyba nigdy nie interesowałeś się tematem i nie wiesz, co to stygnięcie auta kilkanaście ulic dalej ;)

   i też nie rozumiem czemu kraść auto warte 10k, jak na pewno można znaleźć równie słabo zabezpieczone droższe auta.


   @hpiotrekh: wraz ze zwiększaniem ceny rośnie ryzyko. Tańsze auta łatwiej spieniężyć (% osób, które są w stanie wydać na auto 10k jest wielokrotnie większy niż tych, co chcą wydać 300k na auto). Drogie auta kradnie się na zamówienie, a nie czeka po 3-4 miesiące aż znajdzie się klient. Tanie auto przy dobrej propozycji cenowej pójdzie nawet w 1 dzieńm, natomiast nowe, drogie auto, a tanio wystawione wzbudzi wątpliwości kupujących ;)

  •  

   pokaż komentarz

   no i co z tego, że ma gps.

   @szdunek: no i nic z tego, i napisałem to zaraz po tym co zacytowałeś xD

   nie mowię o autach za 300k, ale chociażby jakieś tipo czy inne nowe tanie auta będą zdecydowanie bardziej opłacalne na częsci niż 20 letnia skatowana honda.

  •  

   pokaż komentarz

   @hpiotrekh: no właśnie nie XD

   O wiele większa jest szansa, że ktoś będzie potrzebował części do auta, które sprzedało się w większej ilości sztuk i jest co najmniej 2 razy dłużej na rynku xD

   Z resztą, gdyby się nie opłacało to by kradli mercedesy czy audi, a nie toyoty czy mazdy ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @szdunek: no pytanie ile jeździ accordów a ile tipo, które jest na flotówkach, na uberach i ogólnie pewnie jednym z najczęściej kupowanych nowych aut.

   nie wiem, ja to głupi jestem pewnie ale nie rozumiem po co kraść tanie auta, skoro to samo można kupić za grosze z uk i normalnie legalnie prowadzić biznes z częściami xD Może i dojdzie koszt zakupu, ale no [email protected]%@a ile razy można kraść auta, żeby zapewnić sobie stały zysk i nie wpaść? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @friboo: Honda accorc i Crv to są najbardziej żywotne i najmniej awaryjne auta. OJciec ma Honde Crv do 200tys ani jednej awari równolegle ja do niego mam Bmw E90 do 200tys to włożyłem 10tysięcy w auto. Kradnie sie to na co jest popyt i jest dobre.

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna

Football news:

Neville compared Liverpool to Coventry after Manchester United's win. Probably because of the color of the uniform
Vladimir Gazzaev held the first training session with Siena
Alessandro Costacurta: Inter are the favourites for both the Milan derby and the Scudetto
The Valencia player tested positive for antigens. Yesterday was a match with Atletico
Tottenham topped the rating of the most eco-friendly clubs in the Premier League. Manchester United, Arsenal, Brighton and Man City-in the top 5, Liverpool-7th
Manchester United and Liverpool put on a show in the cup. The sponsor of the entertainment is the bold positions of Trent and Rashford (United have better realized this advantage)
Roman Abramovich: Lampard's status at Chelsea remains unshakeable. He is an iconic figure for the club