Poland

Hipokryzja lidera partii Razem: "Konfederacja to socjopaci"

pokaż komentarz

@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: @svr_:
Przy okazji polecam kolegom mój ulubiony tekst z Krytyki Politycznej (sic!) pt. Wnuki prześnionej rewolucji idą do Sejmu:

Na świat przyszedł w 1979 roku w duńskim Aalborgu. Rodzina wyjechała tam z Polski w 1967 roku, wróciła do Warszawy pod koniec lat 80. W Danii został starszy brat Zandberga, także aktywny politycznie i społecznie. (...) W podstawówce jest trochę cudownym dzieckiem, przeskakuje dwie klasy. W Polsce lat 90. wychowuje się w dość uprzywilejowanych warunkach, w zamożnej klasie średniej. Matka pracuje po przełomie jako prawniczka w kancelarii Senatu, ojciec prowadzi interesy. Z początku idzie mu świetnie. Zandberg kończy prywatne liceum, do której chodzą z nim – jak wspomina – „dzieci szybko bogacących się generałów UB, rezydentów rosyjskiej mafii i Pola Dwurnik”. Po liceum idzie na historię i prawo na UW. Prawa nigdy nie kończy, z historii robi doktorat. (...) Po dziadkach zostaje mu dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Zarabia jako wykładowca w prywatnych szkołach wyższych i programista.


Rzecznik prekariatu jak malowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bonus - pan poseł Konieczny:


"Konieczność wystąpienia z NATO nie już dla mnie takie oczywista jak wtedy. (xD) Wiele zmieniło to, co stało się na Ukrainie w ostatnim czasie. Gdyby ktoś mi kilka lat temu przedstawił taki scenariusz, uznałbym go za obłąkanego rusofoba. Dziś uczymy się, że imperializm jest nie tylko amerykański".

Jesteśmy poważni, nie to co Konfa - sami socjopaci i ruskie agenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Football news:

Salah may be called up to the Egyptian national team to participate in the Olympics
Fosu-Mensah tore up the crosses and was out for a few months. Manchester United sold him to Bayer Leverkusen in January
Antonio Cassano: Does Conte understand that he is not Guardiola? Inter were just ridiculous in the Champions League
Juve will win again if Ronaldo is not in the starting line-up. They need a quality centre-forward, they don't grow as a team. Ventola about Cristiano
The head of the LGBT group of City fans: Burst into tears after scoring a goal in the match for the exit to the Premier League. I felt that after so many years of longing, we are rising
Ibrahimovic and Mihajlovic will sing the song I am a tramp at the Sanremo Festival
Sociedad coach on the draw with Real Madrid: If we had scored 2-0, everything would have been different. Fair result