Poland

Gowin: prezydent zadzwonił i powiedział, że nie zaakceptuje zamknięcia stoków

pokaż komentarz

To tak nie działa. Nigdzie na świecie. Nawet w przytoczonych tu przez ciebie Niemczech. Tam na poziomie landów tłuką się po łbach i lobbing idzie z każdej strony.

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: W Kalifornii jest koronawirusowy task force złożony z naukowców z czołowych uczelni świata (jak Stanford czy Berkeley). Ten task force określił, co i jak ma jakie przewidywane ryzyko i określił metryki pozwalające określić poziom rozpowszechnienia koronawirusa. Można się z nimi kłócić, że może są zbyt ostrożni, ale zasady są jasne i z góry określone. Dzięki temu np. już we wtorek było wiadomo, że jeśli San Francisco nie obniży liczby zakażeń, w sobotę znajdzie się na purpurowej liście i trzeba będzie zamknąć siłownie i restauracje w środku oraz obniżyć maksymalną liczbę osób w sklepach itd. Nie było tak, że restauratorzy nakupili towaru na weekend, a w piątek o 23:45 burmistrz ogłosiła, że od jutra rana jedzenie tylko na wynos.

Przy okazji, Kalifornia ma mniej więcej tyle mieszkańców, co Polska. Dziennie wykonuje się tutaj ponad 200 tys. testów. W Polsce dzisiaj - 25 tys.

Football news:

Bruno picked up 4 Player of the Month awards in 2020. Ronaldo, Henry and Lampard had the same number-but for a career in the Premier League
Lev - the best coach of the decade in the national teams, Deschamps-2nd, Shevchenko-17th (IFFHS)
Head of the Premier League: We ask players not to hug and change their behavior
Milan had rented the midfielder, Torino Meite until end of season with option to buy
Ramos played on painkillers with Athletic due to knee problems
Barcelona's presidential election is scheduled to take place on March 7
Sir Alex Ferguson: Fortunately, I was retired when I watched Liverpool play in the last two years