Poland

Glapiński: Banknot o nominale 1000 zł zostanie wprowadzony

  •  

   pokaż komentarz

   Jak ktoś chowa banknoty gdzieś w bieliźniarce, boi się tego co się stanie z jakichś powodów, to wygodniej jest odłożyć 500 zł czy 1000 zł niż tę samą kwotę w banknotach 50 zł – dodał Glapiński.

   @Postronek: Amatorzy. Nie lepiej zrobić od razu banknot o wartości płacy minimalnej? Prosto, a jak ekologicznie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Postronek: I oczywiście kolejny w wysokości trzynastej emerytury. Pójdzie sobie babcia do bankomatu, wypłaci hajsiwo i nie musi nerwowo sprawdzać czy przypadkiem nie wzięła za mało. W końcu tu zawsze chodzi o obywateli! Panie Glapiński, należy się 500 zł za konsultacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Prezes NBP bronił też decyzji o wprowadzenia banknotu o nominale 500 zł.

   Mam nadzieje, ze nie zabraknie na nim znaku +

   @Postronek: banknot 500 zł jest w obiegu już od prawie 4 lat i niestety zabrakło na nim znaku +

  •  

   pokaż komentarz

   @gromota: ale po kiego grzyba on się w ogóle ôdwołuje do jakiś starych grzybów, które nawet nie potrafią konta w banku założyć czy coś? Po kiego [email protected]@?$ my mamy, jako większość, zwracać uwagę na takich ludzi?
   A sam banknot - po co? Żeby wypłatę dostawać w 3 banknotach? Mamy sobie dobitniej uświadomić, jak bardzo jesteśmy biedni?

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7