Poland

Gdzie jest minister finansów?

pokaż komentarz

@KokiX: To jest jakiś koleś przysłany tu chyba bezpośrednio przez samego Rotszylda, z resztą poprzedni minister finansów jeszcze za rządów PO też przyjechał z Londynu, chodzi o pana Rostowskiego, też słabo po polsku mówił.
Światowa lichwa trzyma nasz kraj w uścisku, stąd pomysły żeby wyeliminować gotówkę bo wtedy każdego można złapać za jaja i kręcić aż krew pójdzie. Dla rządu to taki fajny instrument bo banki nie musiałyby trzymać rezerwy frakcyjnej a zawsze można by było wprowadzić ujemne stopy procentowe i [email protected]?#!$ać ludziom legalnie kasę z kont i wtedy nie wypłacisz z banku bo nie masz jak, możesz jedynie zmienić opresora na innego ale z banku nie wypłacisz. Pomysł jest skrajnie niebezpieczny dla społeczeństwa bo bez gotówki rząd będzie mógł śledzić każdy ruch obywatela, każdy najmniejszy zakup, będzie wiedział co robił o danej porze, gdzie był i co kupił. To są chore sny totalniaków i takich ludzi trzeba odstawiać od władzy a najlepiej to gonić pałą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Football news:

Ex-coach of the Kazanka river Klyuyev can lead Dinamo St. Petersburg
Barca defender Miranda is of Interest to Borussia Gladbach, Juventus, Betis, Porto and PSV
Tataev was our best player in both games. The coach of mladá Boleslav on the own goals of Alexis
Gianni Infantino: I have Heard Interesting proposals about the salary ceiling, limiting the amount of transactions, creating a reserve Fund
Herta Darida's midfielder ran 14.65 km in the game against Borussia Dortmund. This is a Bundesliga record
Neuer on the action black Lives matter: We are tolerant, open to the world and there should be no barriers to this
Milan and Inter are monitoring Benfica defender Araujo