Poland

Francja zbiera podatek od cyfrowych gigantów. Dotyczy głównie firm z USA.

pokaż komentarz

@kauzyperda: Dużo emocji i raczej militaria nie są Twoją pasją... Tak jak pisałem my w planach nie mamy atakowania Rosji natomiast ona lepiej niech się zastanowi w ch#% dużo razy za nim tylko mrugnie do nas w tej sprawie... Rosja to ok 750 000 wojsk w tym jakieś 500 000 to wojska przymusowych poborowych po 18 lat bez doświadczenia w realnych wojnach i gnębionych na patolskiej fali. 200 000 stanowią Wojskowe Jednostki Specjalne Specnaz. Kompletnie nie przygotowana i nie wydajna gospodarka do toczenia wojny na taką skalę... NATO to 3 750 000 Wojsk Zawodowych z dobrowolnego i bardzo dobrze opłacanego poboru, selekcjonowanego, zaprawionych w realnych wojnach i będących na nich non stop w cyklicznych kontyngentach po zazwyczaj 6 miesięcy jak ktoś nie chce zostać dłużej... Tyle co ma Rosja całej armii to NATO może wystawić tyle Wojskowych Jednostek Specjalnych czyli kompilacje GROM, Navy SEALs i długa długa jeszcze lista na prawdę wysoko postawionych możliwości jak na tak skromne możliwości Rosji.

I jeszcze raz... NATO to sojusz obronny więc ich ćwiczenia zawsze zakładają trenowanie operacji obronnych, to ćwiczenia defensywne... Rosja ćwiczy ofensywnie. Ćwiczy plany ataku na Warszawę, Londyn, podlatuje pod wybrzeże Floryd, podlatuje pod amerykańską flotę lub sojusznicze ćwiczenia...

...Nikt Rosji nie zamierza atakować... jest ona do niczego nie potrzebna i nic tam niema czego by tysiące razy więcej nie było po stronie krajów które niby miały by ją atakować... Co oni mają Ropę... WOW... Więcej sami tylko amerykanie jej mają na tylko swoim terytorium a ile jest jej w kontroli UE, USA i sojuszników to głowa mała... Ta strona ma WSZYSTKO... NIC NIE POTRZEBUJE... W takim razie musi się tylko na defensywie skoncentrować... Natomiast Rosja niech tylko myśleć nie przestanie i dobrze liczyć to może się okazać dla niej zbawienne.

Na zakończenie mały obrazeczek poniżej bo na prawdę trzeba się nie znać na militariach by nie zauważać że obecna różnica w możliwościach NATO vs Rosja wygląda trochę inaczej niż 1939 rok i III Rzesza Niemiecka która posiada technologię jak od kosmitów w porównaniu do Anglosasów, ma lepszą armię, gospodarkę, technologię i specjalistów.

https://www.youtube.com/watch?v=XT46luZeOXc

Football news:

Setien is demanding 4 million euros in compensation from Barca. Valverde's resignation cost the club 11 million
Two Cornell players tested positive for coronavirus after the match with Barca
Mbappe finished 1st on the Ligue 1 goalscoring list, scoring 13 goals in 17 appearances. He broke the streak of 4 games without goals
Holland has scored 27 goals in his first 28 Bundesliga appearances. He's the second person to do this
Sevilla are trying to sign Papa Gomez, Monchi is in talks. Atalanta wants to sell him to a club not from Italy
Holand has scored 14 goals in 13 Bundesliga games this season
Neymar is playing his 100th game for PSG. He has been at the club since 2017